دستگیری سارقان جواهرات زنان مسن

دستگیری سارقان جواهرات زنان مسن

با اقدامات اطلاعاتی و تحقیقاتی صورت گرفته مشخص شد سارقان با استفاده از خوردو‌های پراید، پژو ۲۰۶، ۲۰۷، برلیانس و ام وی ام با حضور در اماکن مذهبی به بهانه کمک به افراد نیازمند با زنان سالخورده ارتباط برقرار کرده و با اغفال آنان طلا و جواهراتشان را سرقت می‌کردند.
کد خبر: ۶۸۴۱۶
بازدید : ۱۵۷۴۵
۰۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۲
جانشین فرماندهی انتظامی قزوین از دستگیری سارقان طلا و جواهرات زنان کهنسال در استان خبر داد.

سرهنگ مهدی حاجیان امروز چهارشنبه در تشریح این خبر اظهار داشت: با توجه به‌وقوع سرقت‌های متعدد از بانوان کهنسال در سطح استان قزوین کارگروه ویژه‌ای در پلیس آگاهی استان تشکیل شد و شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: با اقدامات اطلاعاتی و تحقیقاتی صورت گرفته مشخص شد سارقان با استفاده از خوردو‌های پراید، پژو ۲۰۶، ۲۰۷، برلیانس و ام وی ام با حضور در اماکن مذهبی به بهانه کمک به افراد نیازمند با زنان سالخورده ارتباط برقرار کرده و با اغفال آنان طلا و جواهراتشان را سرقت می‌کردند.

وی اضافه کرد: با اقدامات فنی و پلیسی مشخص شد یک سارق و همدستش با همین شیوه و شگرد در استان‌های تهران، البرز، فارس، اصفهان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، گیلان، مازندران و گلستان اقدام به ۶۰۰ فقره کلاهبرداری و سرقت از طلا و جواهرات بانوان کهنسال کرده‌اند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان قزوین بیان داشت: ماموران پلیس آگاهی استان پس از تعقیب و مراقبت‌های شبانه روزی یکی از سارقان را در قزوین شناسایی و دستگیر کرده و ۲ دستگاه خودرو پراید ۱۱۱ سفید و پژو ۲۰۷ متعلق به سارق نیز کشف شد.

وی تصریح کرد: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی استان و مواجه با ۱۰ شاکی پرونده به سرقت طلا و جواهرات به ارزش تقریبی ۲۰ میلیارد ریال با همدستی یک سارق دیگر اعتراف کرد.

حاجیان خاطر نشان کرد: همدست سارق نیز در یک عملیات ضربتی توسط پلیس آگاهی استان فارس شناسایی و دستگیر شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان قزوین یادآور شد: سارق دستگیر شده در قزوین پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی و با صدور قرار مناسب قانونی روانه زندان شدند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه