bato-adv
آگهی

قرعه‌کشی باشگاه مشتریان مرکز خرید «آرتمیس فرمانیه»

نزدیکی نوروز بهانه خوبی برای تدارک یک مراسم شاد همراه با موسیقی و هنرنمایی هنرمندان مختلف بود و میهمانان در بدو ورود با میزبانی گرم آرتمیس همانند یک بانوی مهمان نواز روبرو شدند که با اهدا شاخه‌های گل، شیرینی و نوشیدنی‌های گرم و سرد آماده استقبال از آنان بودند.
کد خبر: ۶۸۸۹۱
بازدید : ۸۵۳۸
۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۱

قرعه‌کشی باشگاه مشتریان مرکز خرید «آرتمیس فرمانیه»

قرعه کشی جشنواره «مهر اسپند» فروشگاه‌های آرتمیس فرمانیه روز جمعه با حضور جمع بزرگی از اعضای باشگاه مشتریان این مجموعه برگزار شد و یک دستگاه خودرو «سراتو» به عنوان جایزه ویژه به همراه ده‌ها جایزه دیگر (سفر کیش و ترکیه، سکه‌های طلاو...) به مشتریان خوش شانس اهدا شد.

مراسم تعیین برندگان جشنواره «مهر اسپند» مرکز خرید «آرتمیس فرمانیه» به میزبانی باشکوه مدیریت مجموعه و اقبال خوب مشتریان همیشگی آرتمیس فرمانیه برگزار شد و میهمانان که هر دو سالن طبقات سوم و زیر همکف را پر کرده بودند از نزدیک شاهد قرعه کشی هدایای مجموعه بودند.

نزدیکی نوروز بهانه خوبی برای تدارک یک مراسم شاد همراه با موسیقی و هنرنمایی هنرمندان مختلف بود و میهمانان در بدو ورود با میزبانی گرم آرتمیس همانند یک بانوی مهمان نواز روبرو شدند که با اهدا شاخه‌های گل، شیرینی و نوشیدنی‌های گرم و سرد آماده استقبال از آنان بودند.

برای رعایت حقوق اعضای باشگاه مشتریان آرتمیس، قرعه‌کشی بر اساس الگوی مورد تائید وزارت کشور و بانک‌ها برنامه ریزی شده بود و هیات نظارتی که بر انجام مراسم قرعه کشی نظارت داشتند متشکل از آقای امرایی مدیرعامل مجتمع تجاری آرتمیس فرمانیه و سه نفر از حضار بودند که با رای حاضرین در سالن انتخاب شدند.

اجرای برنامه را محمود شهریاری مجری توانمند صدا و سیما بر عهده داشت و بخشی از برنامه نیز به هنرنمایی ساسان کریمی (خواننده و صدا پیشه) و امیر عباس کرکزی (مجری) اختصاص یافت تا شبی شاد و بیاد ماندنی برای حاضران و میهمانان مرکز خرید آرتمیس فرمانیه رقم بخورد.

خریدارانی که پیش از این در باشگاه مشتریان مجتمع تجاری آرتمیس ثبت نام کرده بودند و حداقل 20 امتیاز در کارت عضویت خود داشتند، (به ازای هر 20 امتیاز یک شانس) در قرعه کشی شرکت داده شدند.

البته هیچ یک از کارکنان مجموعه آرتمیس، پرسنل فروشگاه‌ها و وابستگان درجه یک آنها اجازه شرکت در قرعه‌کشی را نداشتند.

کد شرکت در قرعه‌کشی از طریق پیامک برای مشتریان واجد شرایط ارسال شده بود و در مجموع 10 سکه طلا 10 سفر کیش، 10 سفر ترکیه و یک دستگاه خودروی صفرکیلومتر سراتو بین حاضران توزیع شد.

قرعه‌کشی باشگاه مشتریان مرکز خرید «آرتمیس فرمانیه»

نکته جالبی که هیجان قرعه‌کشی را دوچندان کرده بود، بیرون آمدن کد شانس بعضی از مشتریان غایب بود که بنابر مقررات، جایزه به مشتریان حاضر در مراسم تعلق می‌گرفت و در نتیجه قرعه تکرار می‌شد.

همچنین با تصویب هیات نظارت، افرادی که جوایز ارزشمندتری برنده می‌شدند، با تصویب هیات نظارت و مشارکت خودشان در یک قرعه‌کشی جدید، جایزه قبلی را به عضو دیگری اهدا می‌کردند تا جوایز بین اعضای بیشتری توزیع شود.

اوج هیجان مراسم انتخاب برنده‌ی جایزه‌ی ویژه‌ی جشنواره مهر اسپند بود. جایزه‌ای که دو برنده‌ی اولیه قرعه‌کشی به دلیل غیبت در سالن مراسم،شانس دریافت خودروی سراتو را از دست دادند.

در نهایت با رای حضار در سالن و تائید هیات نظارت مقرر شد خودرو بر اساس قرعه بطور مشترک به 11 نفر از اعضای باشگاه مشتریان مرکز خرید آرتمیس فرمانیه تعلق گیرد و برندگان نیز توافق کردند با فروش خودرو، معادل ریالی آن را دریافت کنند.

امرایی مدیرعامل مرکز خرید آرتمیس فرمانیه با ابراز رضایت از روند منصفانه قرعه‌کشی و مراسم اختتامیه تصریح کرد: «هدف ما تکریم ارباب رجوع و مشتریان مرکز و اجرای بخشی از برنامه‌های تبلیغاتی مجموعه بود که خدا را شکر همه چیز به خوبی پیش رفت.»

امرایی در ادامه گفت: «جشنواره مهر اسپند با همکاری فروشگاه‌های مرکز خرید آرتمیس فرمانیه برگزار شد و با تلاش بخش بازاریابی مجتمع در سال آینده نیز برنامه‌های مشابهی اجرا خواهیم کرد.»

مجتمع تجاری و مرکز خرید آرتمیس فرمانیه بین چهار راه فرمانیه و میدان نوبنیاد، نبش نارنجستان چهار (جنب پمپ بنزین) واقع است و از سال 1395 افتتاح شده است.

در فروشگاه‌های این مرکز تجاری مجموعه‌ای از برندهای مرغوب ایرانی و خارجی به ساکنان شمال شرق تهران عرضه شده است و با برخورداری از مرکز بازی کودکان و مجموعه‌ی رستوران‌های متنوع، فضای آرام و با نشاطی برای خانواده‌ها فراهم کرده است.

علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد مرکز خرید آرتمیس فرمانیه و یا عضویت در باشگاه مشتریان این مرکز می‌توانند به آدرس www.artemisfarmanieh.com مراجعه کنند.

نظرات بینندگان
آخرین اخبار
bato-adv
پیشنهاد ویژه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv