گرفتاری‌های تمام‌نشدنی بنیامین!
دست از سر بنیامین بردارید!

گرفتاری‌های تمام‌نشدنی بنیامین!

صبا نوشت که با حذف برنامه «ماه ماه» از کنداکتور پخش شبکه سه سیما گفته می‌شود، پیش‌پرداخت اجرای این برنامه به بنیامین بهادری پرداخت شده است.
کد خبر: ۶۹۹۰۰
بازدید : ۸۰۲۹
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۵
گرفتاری‌های تمام‌نشدنی بنیامین!
 
بنیامین خواننده موفقی است، این را نمی‌شود انکار کرد. او بیش از یک دهه است که ترانه می‌گوید و می‌خواند، صاحب سبکی است مخصوص خودش و همچنان طرفدارانش را دارد و محبوب است. شاید بزرگترین اشتباهش این است که بعد از ١٤ سال به تلویزیون اعتماد کرد و حالا حواشی مختلف رهایش نمی‌کند و هر روز صدر اخبار است. برنامه «ماه ماه» بنیامین بهادری با این‌که در کنداکتور ثبت شده بود، از برنامه‌ها خارج شد و پخش نشد.
 
شنیده‌ها حاکی از این است که دلیل پخش‌نشدن این برنامه مربوط است به مدیران شبکه. گویا مدیران شبکه سه موضوع جدیدی کشف کرده‌اند و چالش با سلبریتی‌ها برای‌شان جذاب شده است. حق هم دارند این یکی از راه‌های سریع معروف‌شدن است. نکته دیگر اظهار نظر‌های عجیبی است که درباره بهادری شنیده می‌شود. این‌که بنیامین بهادری مجری خوبی نیست!
 
مجری‌شدن بنیامین بهادری در حد خبر باقی ماند، او هیچ وقت اجرا نکرد که بشود قضاوت کرد مجری خوبی هست یا نه؟ چه بسا می‌توانست برنامه‌ای موفق‌تر از ماه عسل داشته باشد و شاید یکی از پرمخاطب‌ترین برنامه‌های شبکه سه را به خود اختصاص می‌داد.

دیروز خبرگزاری صبا موضوع جدیدی را درباره بنیامین و برنامه‌ا‌ش مطرح کرد.
صبا نوشت که با حذف برنامه «ماه ماه» از کنداکتور پخش شبکه سه سیما گفته می‌شود، پیش‌پرداخت اجرای این برنامه به بنیامین بهادری پرداخت شده است.

حذف ناگهانی برنامه رمضانی «ماه ماه» از کنداکتور پخش شبکه سه سیما که به نظر می‌رسد به دلیل دستور جدید معاونت سیما برای منع اجرای برنامه‌های گفت‎وگومحور توسط بازیگران بوده است؛ نه‌تن‌ها به اعتبار معنوی تلویزیون ضربه زد و مخاطبان هنوز این سوال را دارند که چطور چنین سیاستی هنگام برنامه‌ریزی برنامه و انتخاب مجری اعمال نشده بود بلکه از لحاظ مالی نیز برای سازمان هزینه داشته است.

اطلاعات خبرنگار صبا حاکی از آن است که بنیامین بهادری برای اجرای این برنامه به طور زنده مبلغی را برای ۳۰ شب اجرا با شبکه سه توافق و چند قسمتی را در دکور برنامه تمرین و اجرا کرده بوده تا برنامه برای پخش زنده در رمضان آماده باشد.

حال با پخش‌نشدن این برنامه بنیامین پیش‌پرداخت خود را از سازمان می‌گیرد که با وجود این‌که رقم قابل اعتنایی است، ولی به دلیل این‌که او حضور در یک تئاتر موزیکال را برای برنامه «ماه ماه» رد کرد، درنهایت چند صد‌میلیون ضرر کرده است!
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه