بدهکار ۵ میلیونی به آتش کشیده شد

بدهکار ۵ میلیونی به آتش کشیده شد

جمعه گذشته پسرم را به ساختمانی مخروبه کشاندند و بعد از اینکه او را کتک زدند، رویش بنزین ریختند. با صدای فریاد مراد، اهالی محل به کمکش رفته و او را به بیمارستان منتقل کردند.
کد خبر: ۷۱۳۳۳
بازدید : ۱۱۳۳۲
۱۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۸
مرد افغانستانی که به‌خاطر بدهی ۵ میلیون تومانی از سوی طلبکارش به آتش کشیده شده بود در بیمارستان جان باخت. عصر یکشنبه ۱۶ تیر مأموران یکی از بیمارستان‌های جنوب پایتخت در تماس با بازپرس کشیک قتل از مرگ مشکوک مردی افغانستانی خبر دادند.
 
به‌دنبال اعلام این خبر تحقیقات آغاز و در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که سه روز قبل او به علت سوختگی شدید به بیمارستان منتقل شده است. یکی از اعضای خانواده وی در تحقیقات گفت: مراد - مقتول- به یکی از دوستانش ۵ میلیون تومان بدهی داشت.
 
چند باری هم دوستش برای پس گرفتن بدهی به سراغ مراد آمد، اما او توانایی پرداخت پول را نداشت. تا اینکه جمعه گذشته پسرم را به ساختمانی مخروبه کشاندند و بعد از اینکه او را کتک زدند، رویش بنزین ریختند. با صدای فریاد مراد، اهالی محل به کمکش رفته و او را به بیمارستان منتقل کردند.
 
همزمان با این حادثه ما از کسانی که مراد را آتش زدند شکایت کردیم و پرونده‌ای هم در دادسرای یافت آباد تشکیل شد. باتوجه به اینکه مراد بر اثر آتش‌سوزی عمدی به قتل رسیده، پرونده او برای رسیدگی به دادسرای جنایی تهران ارجاع شد. دستور تحقیقات برای بازداشت عاملان این جنایت صادر شد.
 
منبع: روزنامه ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین