پیام صادقیان: استعدادم را کُشتند و چه کارها با من کردند!

پیام صادقیان: استعدادم را کُشتند و چه کارها با من کردند!

برایم جالب است آن‌هایی الان از من و اقدامم انتقاد می‌کنند که خودشان هر بلایی خواستند سر من آوردند. من را سیبل کردند و هر کاری کردم، بزرگ‌نمایی انجام دادند.
کد خبر: ۷۱۶۴۴
بازدید : ۵۸۰۹
۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲
تاسیس یک سایت شرط‌بندی توسط پیام صادقیان حسابی در فضای مجازی سروصدا کرده است؛ ستاره سابق پرسپولیس چند روز قبل در صفحه شخصی‌اش اعلام کرده که دوست داشته به پرسپولیس برگردد، اما این اتفاق برایش رخ نداده و به همین خاطر تصمیم به تاسیس یک سایت پیش‌بینی فوتبال گرفته است.
 
صادقیان که همواره به خاطر حواشی‌اش مورد توجه بوده، با اقدام جنجالی اخیرش احتمالا در ٢٧سالگی دیگر نمی‌تواند در هیچ تیمی (چه داخل و چه خارج ایران) فوتبال بازی کند و همین موضوع باعث شده انتقاد‌هایی به سمت او نشانه برود.
 
صادقیان که علاقه زیادی به صحبت‌کردن درباره ماجرا‌های چند روز اخیر ندارد، در جملات کوتاهی گفت: «از روزی که نامم در فوتبال مطرح شد، یادم هست که داشتند مرا تخریب می‌کردند.انگار عده‌ای فقط دوست داشتند مرا اذیت کنند و حالا هم بهانه جدید پیدا کردند تا باز هم در فضای مجازی کار خودشان را انجام بدهند. عیبی ندارد. گوش من دیگر از این حرف‌ها پر است.»
 
از صادقیان پرسیدیم آیا حیف نبود که در این سن پایین مجبور شود فوتبال را کنار بگذارد؟ او گفت: «اولا من فوتبال را کنار نگذاشتم و با فوتبال زندگی می‌کنم، شاید نتوانم بازی کنم، اما برایم مهم نیست.
 
برایم جالب است آن‌هایی الان از من و اقدامم انتقاد می‌کنند که خودشان هر بلایی خواستند سر من آوردند. من را سیبل کردند و هر کاری کردم، بزرگ‌نمایی انجام دادند. یادم هست زمانی که در ماشین‌سازی تصمیم گرفتم سرم را پایین بیندازم و فوتبالم را بازی کنم هم این افراد دست از سرم برنداشتند و وقتی مصدوم شدند، هزارجور ماجرا درست کردند.»
 
صادقیان حرف‌هایش را این‌گونه به پایان برد: «دوست ندارم به عقب برگردم؛ هرچه بوده گذشته، اما یادشان رفته چگونه استعدادم را کشتند و چه کار‌هایی با من کردند؟ من دوست داشتم به پرسپولیس برگردم، اما هرطور که توانستند مانع شدند و حالا دایه دلسوزتر از مادر شده‌اند. من در این مدت فقط هواداران را داشتم و الان هم می‌گویم تا زمانی که نفس می‌کشم، مدیون این هواداران هستم.»
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین