حساب ۴ میلیاردی مادر و پسر دوره گرد

حساب ۴ میلیاردی مادر و پسر دوره گرد

از ۵ ماه قبل به این شهر آمدند و به بهانه خرید نان خشک و فروش اقلام خرد به در خانه شهروندان مراجعه کرده و پس از شناسایی خانه افراد ثروتمند در فرصتی مناسب با ورود به خانه‌ها اقدام به سرقت طلا و اشیای قیمتی آنان می‌کنند.
کد خبر: ۷۱۷۴۰
بازدید : ۱۲۲۷۱
۰۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۸
مادر و پسر تبهکار که در پوشش نان خشکی از خانه ثروتمندان سرقت می‌کردند از سوی پلیس شناسایی و دستگیر شدند. چندی قبل شکایت‌های متعددی از سوی شهروندان قائمشهری به پلیس واصل شد مبنی بر اینکه خانه آن‌ها مورد سرقت واقع شده است.

مأموران پلیس آگاهی قائمشهر که با بررسی‌های تخصصی خود متوجه سریالی بودن دزدی‌ها شده و پی برده بودند در تمامی سرقت‌ها دزدان با یک شیوه خاص وارد محل سرقت شده و نقشه خود را اجرایی کرده بودند، با بررسی آثار و نشانه‌های برجای مانده در محل سرقت تحقیقات خود را ادامه داده و در بازبینی تصاویر دوربین‌های مدار بسته محل سرقت‌ها ردی از حضور یک زن و پسرش به‌دست آوردند که به کار خرید نان خشک اشتغال داشتند.

تحقیقات تکمیلی پلیس حکایت از آن داشت که این زن ۵۰ ساله اهل یکی از استان‌های جنوب غربی کشور است که همراه پسر ۳۳ ساله خود از ۵ ماه قبل به این شهر آمده و به بهانه خرید نان خشک و فروش اقلام خرد به در خانه شهروندان مراجعه کرده و پس از شناسایی خانه افراد ثروتمند در فرصتی مناسب با ورود به خانه‌ها اقدام به سرقت طلا و اشیای قیمتی آنان می‌کنند.

با توجه به این سرنخ‌ها بود که بعد از مدتی این مادر و پسر در یکی از خیابان‌های مرکزی شهر شناسایی و بازداشت شدند.

در بازجویی‌های انجام گرفته ابتدا متهمان منکر هر گونه سرقتی شدند، اما با بررسی‌های صورت گرفته در حساب بانکی آن‌ها مشخص شد که دزدان جواهرات شهروندان قائمشهری همین مادر و پسر هستند که هرکدام نیز دارای چند فقره سابقه کیفری بوده و در کمتر از دو ماه حدود ۴ میلیارد تومان از طریق فروش طلا‌ها پول به دست آورده بودند.

متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۶ فقره سرقت طلا و اشیای قیمتی شهروندان اعتراف کردند.
 
منبع: روزنامه ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه