فعالیت های شرکت پانل مهدی در حوزه ساختمان

فعالیت های شرکت پانل مهدی در حوزه ساختمان

این شرکت در حال حاضر محصولات متنوعی را تولید می کند که عمده آن ساندویچ پانل است که در صنعت ساختمان سازی ،ساخت سوله، ویلا و سرد خانه های صنعتی و نگهداری و انواع کانکس و محصولاتی از این قبیل می باشد.
کد خبر: ۷۱۷۴۹
بازدید : ۸۳۱۲
۰۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۴

فعالیت های شرکت پانل مهدی در حوزه ساختمان

شرکت پانل مهدی حدودا نيم قرن است که در بازار تهران فعاليت دارد و بعنوان اولين توليد كننده ساندويچ پانل پلي استايرن در ايران با مشكلات و معايب ساندويچ پانل كاملا اشنایی دارد به همين خاطر در بخش تحقيق و توسعه مجموعه در صدد برطرف نمودن مشكلات اين محصىل برآمديم، پس از ١٥ سال توليد ساندويچ پانل پلي استايرن و پلي اورتان موفق شديم معايب پلي يورتان را در محصول جديدي به نام ساندويچ پانل اكس پي اس پيدا كنيم كه علاوه بر برطرف كردن مخرب هاي زيست محيطي، توانستيم گاز سيانور رو هم حذف كنيم چراكه در زمان اتش سوزي باعث مرگ آني ميشه، بعلاوه اين نوع عايق ضريب جذب آب نزديك به صفر داره و اين به معني طول عمر بالا در اين محصول هست، .

 

اين در حاليست كه عايق اكس پي اس هم دانسيته مشابه پلي يورتان داره و هم ضريب انتقال حرارت و جذب صوت مشابه، بعلاوه به دليل بازيافت مواد درجه يك مثل ظروف يكبار مصرف پلي استايرني از قيمت كمتري برخورداراست كه هم به چرخه محيط زيست كمك ميكند و هم جلوی خروج ازر از كشور ايران را ميگيرد و همچنين به رونق چرخه اقتصاد و اشتغالزايي كمك شاياني ميكند.

 

شرکت پانل مهدی در حال حاضر محصولات متنوعی را تولید می کند که عمده آن ساندویچ پانل است که در صنعت ساختمان سازی ،ساخت سوله، ویلا و سرد خانه های صنعتی و نگهداری و انواع کانکس و محصولاتی از این قبیل می باشد.

 

که سرعت اجرا را در پروژه های ساختمانی را کاهش داده و همچنین باعث کاهش چشمگیر ضایعات شده است. این محصول عایق اکثر سردخانه ها را تشکیل می دهد زیرا از ضریب انتقال حرارتی بسیار مناسبی برخودار است.و کاربرد آن در صنایع غذایی و خوروسازیو انواع صنایع ای که برای تولید نیاز به سوله دارند.

 

عمده کاربرد این محصول در صنعت عایق سازی می باشد و اولین تولید این محصول به 30 سال پیش بر میگردد و در صنعت یخچالسازی به کار گرفته می شود. و کم کم با پیشرفت تکنولوژی و سرعت اجرا در صنعت ساختمان سازی که بسیار با اهمیت می باشد کارایی این محصول نمایان شد.

 

اما با ورود این محصول به بازار، مشکلات متعددی متوجه این صنعت شد که همواره سعی کردیم با تحقیق و مطالعه این مشکلات را مرتفع سازیم. سرعت  اجرای ساندویچ پانل 10 برابرمحصولات سنتی است و به دلیل پایین آوردن هزینه ساخت بسیار جلب توجه کرده است.

 

شرکت پانل مهدی برای تولید ساندویچ پانل از محصولات بومی استفاده می کند که دستگاه های مربوط به تولید را کشور هایی مانند چین تولید و به کشور ما صادر می کنند. و بلاخره با تحقیقات گسترده در سال 94 موفق به جایگزینی فوم اکس پی اس به جای پلی اورتان شدیم.

 

اکس پی اس محصولی بومی می باشد و هیچ گونه ارزی از کشور خارج نمی کند و کاملا نقش ارز آوری را دارا می باشد. محصول ساندویچ پانل استاندارهایی از قبیل 14159 ایران را دارد که در استاندار ایران تعریف شده است و استاندارد تشویقی که برای دیوار وسقف های پیش ساخته و همچنین استاندارد CE را کاملا دارا می باشد.

 

و خود مجموعه نیز استاندارد IMS را مطابق با محیط زیست دریافت کرده است و همچنین استاندارد های 18001که برای محیط زیست و ایمنی محل کارو استاندارد 10002 که کاملا نشانگر رضایت مشتری است را دارا می باشد.

 

تصحیلات و سابقه کاری حمید رضا بنی کریم

رشته تحصیلی من مدیریت اجرایی بوده است و سعی کرده ام مطالعات وتخصص بیشتری در این زمینه داشته باشم. و سمینار و کارگاه های آموزشی مختلفی را با اساتید بزرگی همچون برایان تریسی، مالکوم مک دونالد ورچ اقول و رندی گیج و... داشته ام اساتید بزرگی که از نقاط مختلف با مجموعه های بزرگ به ایران امده بودند و دروره های تخصصی برگزار کردند.در شرکت تخصصی پانل مهدی ما به روز ترین علم مدیریت دنیا را به کار گرفته ایم وهمواره سعی نموده ایم برای دنیا بهترو نسل های آینده تلاش کنیم تا جایی که بتوانیم برای بومی سازی این علم تلاش خواهیم کرد.

فعالیت های شرکت پانل مهدی درزمینه صنایع غذایی

شرکت پانل مهدی علاوه بر حضو پررنگ در صنعت ساخت و ساز در صنایع غذایی نیز فعالیت زیادی دارد و علت اینکه درنمایشگاه مواد غذای شرکت کرده است تولید دو محصول جدید این شرکت به نام های ایزوپانل و فریزو پانل می باشد که کار برد مستقیمی در سردخانه‌های محل نگهداری مواد غذایی دارد.

این دو محصول که هسته میانی آن پلی استایرن و اکس پی اس است در واقع 25 تا 40 درصد درزبندی بیشتری نسبت به محصولات قبلی دارد. شرکت پانل مهدی با طراحی جدیدی که بر روی فریزو‌پانل ها داشته است این درزبندی را به صورت پیشرفته انجام داده به گونه ای که انتقال حرارت 20 تا 40 درصد کاهش یافته است.

که می تواند برای سرد خانه ها بسیار کار آمد باشد و بسیاری از هزینه های  جانبی را کاهش داده و سیو مجموعه تولیدی کند. این فوم زمانی که نصب می شود کاملا درزبندی را محکم می کند و نیازی به متریال  تزریقی مجدد نخواهد داشت.

این محصول در نمایشگاه مواد غذایی به نمایش خواهد آمد و به احتمال زیاد  به عنوان یک محصول بسیار موفق به بازدید کنندگان معرفی خواهد شد.

وی همچنین در مورد سیستم های پیشرفته مدیریتی اظهار داشت که شرکت پنل مهدی همیشه در راستای پیاده کردن پیشرفته ترین سیستم های مدیریتی حرکت می کند و به حفظ محیط زیست و ایجاد آینده ای سبز برای نسل های بعد معتقد است به طوری که در شرکت پانل مهدی حتی یک برگ کاغذ هم استفاده نمی شود یعنی حتی ریز جزئیات را طوری چیدمان کرده اند که مرخصی پرسنل هم روی کاغذ نوشته نمی شود.

 

شرکت پانل مهدی همیشه سعی داشته است که با بها دادن به نیروی انسانی شرکت زمینه احترام به مشتری را فراهم سازد. آموزش حین کار و مستمر از جنبه های اصلی کار این مجموعه می باشد.

 

کمترشرکتی وجود دارد که بتواند 50 سال در بازار کار با این شرایط رقابتی داوم بیاورد وقتی هدف، هدف کارآفرینی باشد شاهد یشرفت در کار خواهیم بود شعار اصلی کارکنان شرکت «ما یک خانواده ایم »است..

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه