آرزوی برباد‌رفته جوانی که می‌خواست سعید معروف شود

آرزوی برباد‌رفته جوانی که می‌خواست سعید معروف شود

ما با هم شوخی داشتیم و آن شب با هم شوخی می‌کردیم. دوستم حالت عادی نداشت و انگار مست بود و در ادامه شوخی الفاظ رکیکی به کار برد که باعث رنجش من شد، اما او ادامه داد تا اینکه من عصبانی شدم و کار به جر‌و‌بحث منجر شد و او برایم چاقو کشید.
کد خبر: ۷۱۹۸۱
بازدید : ۱۱۱۴۱
۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۶
آرزوی برباد‌رفته جوانی که می‌خواست جایگزین سعید معروف شود
 
پسری جوان که آرزو داشت روزی جای سعید معروف را در تیم ملی والیبال بگیرد، این روز‌ها درگیر پرونده‌ای قضائی شده است. او تا چند روز پیش در آستانه اتهام قتل قرار داشت، اما با خارج‌شدن مجروح از کما این اتهام برطرف شد.

متهم این پرونده که جوانی ۲۰ ساله است، در رده جوانان یک تیم مطرح والیبال بازی می‌کرد. این جوان ۲۰ ساله که تا پایان دوره راهنمایی درس خوانده است، به گفته خودش، آرزو داشت روزی جای سعید معروف را در تیم ملی بگیرد و مانند سعید معروف که جزء هفت بازیکن گران‌قیمت والیبال دنیا است، خوش بدرخشد و پله‌های ترقی را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارد، اما ۱۸ روز پیش مسیر زندگی‌اش عوض شد و این روز‌ها درگیر پرونده‌ای قضائی شده است که ممکن بود جانش را بگیرد.

ماجرا زمانی آغاز شد که متهم ۲۰ ساله در یک درگیری دوست خود را با چاقو مجروح کرد و فراری شد. پس از آن دوستش به کما رفت. متهم پس از دو هفته زندگی مخفیانه زمانی‌که به محله خود رفته بود، از سوی مأموران شناسایی و دستگیر شد.

متهم پرونده پس از دستگیری درباره علت درگیری خشن با دوستش گفت: من سال‌هاست والیبال بازی می‌کنم و دوستم هم بدنساز و کشتی‌گیر است. ما با هم شوخی داشتیم و آن شب با هم شوخی می‌کردیم. دوستم حالت عادی نداشت و انگار مست بود و در ادامه شوخی الفاظ رکیکی به کار برد که باعث رنجش من شد، اما او ادامه داد تا اینکه من عصبانی شدم و کار به جر‌و‌بحث منجر شد و او برایم چاقو کشید.
 
هر دو نفر ما ورزشکار بودیم، اما من از او تند و تیزتر بودم و توانستم چاقو را از دستش بگیرم. سپس به کتف و سینه او ضربه زدم و فرار کردم. در مدتی که فراری بودم در خانه یکی از آشنایان‌مان در اطراف تهران سکونت داشتم و از ترس جرئت نمی‌کردم به خانه‌مان یا دوستان و بچه‌محل‌هایم زنگ بزنم.
 
بعد از دو هفته دلم را به دریا زدم و به محل آمدم تا ببینم چه شده است که فهمیدم دوستم به کما رفته، اما نجات یافته و هوشیاری‌اش را به‌دست آورده است. همان موقع مأموران آمدند و من را دستگیر کردند.

این اظهارات متهم پرونده در حالی است که شاکی که پس از دو هفته کما به هوش آمده است، اظهارات متفاوتی را مطرح کرد و گفت: من و متهم بچه‌محل بودیم شب حادثه او حالت عادی نداشت و قصد داشت از من زورگیری کند، اما، چون من ورزشکار بودم مقاومت کردم. او با چاقو من را مجروح و بعد هم گوشی گران‌قیمتم را سرقت کرد.
 
در نهایت این پرونده در دادسرای ویژه سرقت تهران مطرح شد و بازپرس رستمی، رئیس شعبه چهارم ناحیه ۳۴ تهران، دستور تحقیق از متهم را صادر کرد. در حال حاضر نیز متهم پرونده در بازداشت است و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین