جرم‌گیر ۳ عضو یک خانواده را کشت

جرم‌گیر ۳ عضو یک خانواده را کشت

متوفیان، پدر، مادر و پسر نوجوان خانواده بودند. حسینی همچنین گفت: برای بازکردن چاه فاضلاب ریختن اسید به‌هیچ‌وجه توصیه نمی‌شود. ریختن اسید علاوه‌بر بوی بد، خطرات زیادی نیز به همراه دارد و گاهی منجر به فوت افراد می‌شود.
کد خبر: ۷۲۱۳۷
بازدید : ۱۴۹۵۹
۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۶
استفاده از جرم‌گیر برای لوله فاضلاب باعث مرگ سه عضو یک خانواده و مسمومیت شدید نفر چهارم شد. علی حسینی، مدیرعامل آتش‌نشانی بیرجند، دراین‌باره گفت: این خانواده که در زیرزمین یک آپارتمان ساکن بودند، با ریختن اسید به داخل چاه فاضلاب، شرایط اسیدی‌بودن گاز متان و سایر گاز‌های کشنده را افزایش دادند.
 
وی بیان کرد: از آنجایی که چاه فاضلاب تخلیه شده بود، اسید باعث شد حجم گاز‌ها افزایش یابد و محیط به‌شدت آلوده و منجر به فوت اعضای خانواده شود.

مدیرعامل آتش‌نشانی بیرجند اظهار کرد: در این حادثه پنج نفر از کارکنان آتش نشانی بیرجند نیز دچار گازگرفتگی و به بیمارستان منتقل شدند که اکنون مرخص شده‌اند. مدیرعامل آتش‌نشانی شهرداری بیرجند اضافه کرد: با توجه به حضور به‌موقع نیرو‌های امدادی در محل، از انفجار گاز پیشگیری شد، در غیر این صورت با اتفاق بسیار وسیع‌تری مواجه بودیم، زیرا در بررسی‌های اولیه گازسنج مشخص شد میزان گاز محیط مذکور ۸.۵ برابر حجم مجاز بود.
 
وی با بیان اینکه یکی از اعضای خانواده در حالت کما و در بخش آی‌سی‌یوی بیمارستان بستری است، ادامه داد: متوفیان، پدر، مادر و پسر نوجوان خانواده بودند. حسینی همچنین گفت: برای بازکردن چاه فاضلاب ریختن اسید به‌هیچ‌وجه توصیه نمی‌شود. ریختن اسید علاوه‌بر بوی بد، خطرات زیادی نیز به همراه دارد و گاهی منجر به فوت افراد می‌شود.

حسینی تأکید کرد: شهروندان سعی کنند در مکان‌هایی که به شبکه فاضلاب متصل است حتی‌المقدور از چاه‌های خانگی جذبی استفاده نکنند و به شبکه فاضلاب متصل شوند.
برچسب ها: جرم گیر فاضلاب مرگ
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه