قیمت آپاتمان در مناطق مختلف تهران

قیمت آپاتمان در مناطق مختلف تهران

با این حال هنوز در میان فایل‌های فروش مسکن واحد‌هایی به چشم می‌خورد که با بهایی بیش از قیمت متعارف نرخ‌گذاری و به متقاضیان پیشنهاد شده‌اند.
کد خبر: ۷۲۵۰۶
بازدید : ۹۴۵۴
۱۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲
همزمان با کاهش میانگین قیمت مسکن در شهر تهران و افت محسوس قیمت پیشنهادی تعداد قابل‌توجهی از فایل‌های عرضه شده به بازار مسکن، برخی فایل‌ها همچنان به‌عنوان فایل گران‌تر از حد معمول در بازار مسکن شناسایی و معرفی می‌شوند. تحقیقات میدانی از تازه‌ترین شرایط بازار معاملات مسکن نشان می‌دهد در حال حاضر عمده فایل‌هایی که برای فروش به بازار عرضه شده در سطح متعارف قیمتی یا با قیمتی مناسب‌تر از ماه گذشته برای متقاضیان قابل خریداری هستند.

با این حال هنوز در میان فایل‌های فروش مسکن واحد‌هایی به چشم می‌خورد که با بهایی بیش از قیمت متعارف نرخ‌گذاری و به متقاضیان پیشنهاد شده‌اند. واحد‌های مسکونی نوساز بیشترین تعداد فایل‌های فروش مسکن با قیمت‌های نامتعارف را به خود اختصاص می‌دهند؛ هر چند قیمت برخی واحد‌های نوساز نیز تحت تاثیر کاهش قیمت پیشنهادی برخی دیگر از فایل‌ها در گروه‌های سنی مختلف تحت‌تاثیر قرار گرفته وکاهش یافته است؛ اما بیشترین فایل‌هایی که طی روز‌های اخیر با سطح قیمت نامتعارف به بازار عرضه شده‌اند واحد‌هایی با عمر بنای کمتر از یک‌سال-واحد‌های نوساز- هستند.

این در حالی است که در شرایط فعلی تعداد فایل‌های مسکن با سطح قیمت پیشنهادی نامتعارف در میان میانسال‌ها و سالخورده‌های بازار مسکن کاهش یافته است.
 
قیمت آپاتمان در مناطق مختلف تهران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه