پسرنوجوان برای تنبیه دوستش متجاوز اجیر کرد

پسرنوجوان برای تنبیه دوستش متجاوز اجیر کرد

متهم در ادامه گفت: من قصدم این نبود که موضوع به اینجا کشیده شود و اصلا فکر نمی‌کردم از من شکایت کند. من فقط او را تنبیه کردم تا دیگر دوستش را اذیت نکند.
کد خبر: ۷۳۱۰۸
بازدید : ۱۱۵۴۸
۰۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۰
پسر نوجوان برای انتقام‌گیری متجاوز اجیر کرد
 
دعوای دو پسر نوجوان و قدرت‌نمایی آن‌ها برای هم ماجرای هولناکی را رقم زد و یکی از آن‌ها برای انتقام‌گیری متجاوز اجیر کرد.این پرونده در شعبه ۷ دادگاه کیفری استان تهران مورد رسیدگی قرار گرفت.
 
بر اساس شکایت مطرح‌شده در این شعبه چندی پیش پسر ۱۶ ساله‌ای به مأموران شکایت کرد و گفت: از سوی مردی مورد تعرض قرار گرفته است. وقتی پسر نوجوان به پزشکی‌قانونی معرفی شد، متخصصان آزار و اذیت او را مورد تأیید قرار دادند.

متهم با توجه به شکایت این پسر نوجوان بازداشت شد. پسر نوجوان برای بیان توضیحات به دادگاه رفت و گفت: مدت‌ها بود که با یکی از هم‌کلاسی‌هایم اختلاف داشتم و دعوا می‌کردیم. روز حادثه پسر جوانی که آشنایی کمی با او داشتم با من در پارک قرار گذاشت. او گفت: می‌خواهم شما را آشتی بدهم، من هم قبول کردم، وقتی به پارک رفتم، پسر جوان به من حمله کرد و مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و هم‌کلاسی‌ام هم تماشا کرد.

وقتی متهم مورد پرسش قرار گرفت، گفت: من قبول دارم پسر نوجوان را مورد آزار و اذیت قرار دادم، اما به او تجاوز نکردم. او دروغ می‌گوید که به او تجاوز کرده‌ام. ماجرا از این قرار بود که شاکی با دوستش که هم‌کلاسی‌اش هم بود، اختلاف داشت و با هم درگیری داشتند.
 
فردی که با این پسر مشکل داشت از من خواست به او تجاوز کنم. من هم قبول کردم. با آن‌ها در پارک سرخه‌حصار قرار گذاشتم. دو پسر را ترک موتور سوار کردم، به پارک بردم و در آنجا به پسر شاکی تعرض کردم.

متهم در ادامه گفت: من قصدم این نبود که موضوع به اینجا کشیده شود و اصلا فکر نمی‌کردم از من شکایت کند. من فقط او را تنبیه کردم تا دیگر دوستش را اذیت نکند.

با توجه به این گفته‌های متهم، پسر نوجوان که دستور تعرض را صادر کرده بود نیز بازداشت شد. او گفت: من فقط گفتم متهم که از ما بزرگ‌تر بود و زورش از ما بیشتر بود حال دوستم را بگیرد، نگفتم به او تجاوز کند و این حرف دروغ است. ما با هم صحبت کردیم و گفتم من با این پسر اختلاف دارم و می‌خواهم کاری کنم که دست از گستاخی بردارد، به‌همین‌خاطر هم نقشه کشیدیم تا او را ادب کنیم، من فکر نمی‌کردم قصد، تجاوز باشد.

با پایان گفته‌های متهمان، هر دوی آن‌ها بازداشت شدند و تحقیقات در شعبه ۷ ادامه دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین