دفاع از سریال ستایش

دفاع از سریال ستایش

ارجمند درباره انتقاد‌ها به گریم نرگس محمدی در این سریال گفت: اصلا همین بازیگران زن ایران را ببینید، ۵۰ ساله هستند؛ اما بوتاکس کرده‌اند و چین و چروک‌هایشان از بین رفته است!
کد خبر: ۷۳۱۱۸
بازدید : ۱۹۳۶
۰۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۶
دفاع از سریال ستایش
 
انتقاد‌ها از سری جدید سریال «ستایش» زیاد شده است و این روز‌ها رسانه‌ها از زوایای مختلفی به نقد این مجموعه می‌پردازند. برخی زن‌ستیزی سریال را نقد کرده‌اند و برخی دیگر فاصله‌اش را از الگو‌های زندگی ایرانی و اسلامی.

در همین رابطه دیروز عوامل این مجموعه در برنامه «سلام صبح بخیر» حاضر شدند و به انتقاد‌ها پاسخ دادند. داریوش ارجمند، بازیگر نقش حشمت فردوس در پاسخ به نقد‌ها گفت: «تا به حال ندیده‌ایم این همه تکه‌کلام‌ها و حرف‌های نصیحت‌گونه از آن در موبایل مردم وجود داشته باشد و من در خیابان با مردم همراه هستم و این واکنش‌هایشان را می‌بینم.
 
مسائل سریال هم شعاری نیست و او چیز‌هایی را به‌عنوان نشانه‌های تربیتی به سمت مردم پرتاب می‌کند که آن‌ها می‌بینند و خوششان می‌آید و عمل هم می‌کنند. زرین‌کوب هم تهیه‌کننده‌ای نرم و باتحمل است که در این مجموعه پربازیگر جواب همه را با خونسردی و آرامش می‌داد. سعید سلطانی هم که معلم بوده جامعه را خیلی خوب می‌شناسد و عاشق آن است. من در دکوپاژ‌های او دیدم که چقدر به زیست ایرانی اهمیت می‌دهد. سریال ستایش در سبک زندگی ایرانی موفق عمل کرده است.
 
دفاع از سریال ستایش

وی افزود: بسیاری از افراد می‌گویند این سریال ضد زن است؛ اما چنین چیزی نیست. بعد از ۶ ماه مطلبی به سکانسی که من به خانه ستایش می‌رسم فکر کرده بود و دیروز مرا به استودیو برد و گفت: یک جمله را باید اضافه کنی. او با ستایش زندگی می‌کند. چیز‌هایی که مطلبی به‌عنوان مسائل تربیتی و فرهنگی در این سه فصل گنجانده خیلی مهم است.
 
به اینکه پدری دوست دارد فرزند اولش پسر باشد انتقاد کردند؛ اما این موضوع یک موضوع جهانی است و در چین، آفریقا و آلاسکا هم چنین چیزی را شاید ببینید؛ چون پدر‌ها زمانی خیلی زود از دنیا می‌رفتند و این پسر‌ها بودند که می‌توانستند خانواده را اداره کنند. این را به‌عنوان ایراد مطرح کردند.

بازیگر سریال «ستایش» پیرامون علاقه فردوس به دختر توضیح داد: برای فردوس دختر هم مهم است؛ وقتی که عروس او باردار است به او می‌گوید در اتاق تاریک نباش و در باغ ۵ هزار متری راه برو تا بچه اکسیژن بگیرد.
 
دفاع از سریال ستایش
 
ارجمند گفت: ما در «ستایش» مسیر زندگی شخصیت‌ها را دنبال می‌کنیم و چیزی در سریال به اجبار وارد نشده و اگر این‌گونه بود مردم سریال را قبول نمی‌کردند و در این یک سال گذشته دیگر نمی‌توانستیم جواب مردم را بدهیم که فصل سوم سریال ستایش چه زمانی پخش می‌شود، پس مردم به سریال ستایش علاقه‌مند هستند.
 
ارجمند درباره انتقاد‌ها به گریم نرگس محمدی در این سریال گفت: اصلا همین بازیگران زن ایران را ببینید، ۵۰ ساله هستند؛ اما بوتاکس کرده‌اند و چین و چروک‌هایشان از بین رفته است!
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه