اولین گوشی گوگل مجهز به سنسور حرکتی

اولین گوشی گوگل مجهز به سنسور حرکتی

این اسمارت فون جدید در سه اندازه با همان مجموعه عملکرد‌ها در دسترس خواهد بود. همچنین سه رنگ وجود خواهد داشت: سیاه، سفید و نارنجی.
کد خبر: ۷۳۵۷۹
بازدید : ۱۱۹۲۲
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۱
اولین گوشی گوگل مجهز به سنسور حرکتی
 
شرکت آمریکایی گوگل گوشی هوشمند Pixel ۴ را معرفی کرد، این مدل به یک سنسور حرکت و دوربین بهبود یافته مجهز شده است، این تلفن همراه از ۲۴ اکتبر به فروش می‌رسد، قیمت اولیه آن ۷۹۹ دلار است.
 
سابرینا الیس سخنگوی گوگل، خاطرنشان کرد: پیکسل ۴ اولین تلفن هوشمند مجهز به سنسور راداری است که به حرکت پاسخ می‌دهد.

هم اکنون می‌توان صدای تماس را با موجی از دست خاموش کرد و سیستم تشخیص چهره به محض رسیدن دست به سمت دستگاه شروع به کار می‌کند.

دوربین این تلفن هوشمند از فناوری HDR پشتیبانی می‌کند، مجهز به انتقال حرارت و لنز تله، بهبود عکسبرداری از طریق پرتره و امکان ایجاد عکس‌های پیشرفته‌تر در نور کم است. ضبط کننده پیکسل ۴ نیز به روز شده است.

این تلفن اکنون نه تنها ضبط می‌کند، بلکه متنی از آنچه در زمان واقعی می‌شنود نیز ایجاد می‌کند. الیس گفت که این اسمارت فون جدید در سه اندازه با همان مجموعه عملکرد‌ها در دسترس خواهد بود. همچنین سه رنگ وجود خواهد داشت: سیاه، سفید و نارنجی.

ارسال محصولات جدید در ۲۴ اکتبر تعیین شده است. اکنون می‌توانید پیش سفارش دهید. مدل قبلی خط تلفن‌های هوشمند پیکسل در سال ۲۰۱۸ معرفی شد.

پیش از این گزارش شده بود که شرکت نمایشگر سامسونگ در نظر دارد ۱۱ میلیارد دلار برای توسعه و تولید نمایشگر‌های نسل جدید سرمایه گذاری کند.
 
منبع: اسپوتنیک
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین