قیمت آپارتمان‌های ۵۰ تا ۸۰ متر در تهران

قیمت آپارتمان‌های ۵۰ تا ۸۰ متر در تهران

رخی سازندگان و فروشندگان ملک تصور می‌کردند که کاهش قیمت مسکن در بازار به‌صورت مقطعی رخ داده و ممکن است در ماه آتی مجددا رشد قیمتی هر چند اندک برای واحد‌های مسکونی اتفاق افتد.
کد خبر: ۷۳۵۹۶
بازدید : ۷۹۱۶
۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۱
مشاوران املاک در مناطق مختلف شهر تهران عنوان می‌کنند: طی یک هفته اخیر حجم عرضه واحد‌های مسکونی با عمربنای بیش از ۱۵ سال در بازار افزایش پیدا کرده است.
 
برخی مشاوران املاک در تشریح وضعیت هفته‌های اخیر بازار معاملات مسکن در پایتخت اظهار می‌کنند: طی دو ماه اخیر به دلیل ریزش قیمت اسمی مسکن، بخشی از سازندگان و فروشندگان مسکن که نیاز فوری به فروش آپارتمان مسکونی خود نداشتند، سعی کردند با قدری تامل نسبت به عرضه ملک خود به بنگاه‌های املاک صبر کنند. به همین دلیل طی دو ماه گذشته، حجم فایل‌های عرضه شده به بنگاه‌های املاک به ویژه در گروه‌های سنی نوساز و کمتر از ۱۰ سال کاهش پیدا کرد.

به گفته مشاوران املاک، برخی سازندگان و فروشندگان ملک تصور می‌کردند که کاهش قیمت مسکن در بازار به‌صورت مقطعی رخ داده و ممکن است در ماه آتی مجددا رشد قیمتی هر چند اندک برای واحد‌های مسکونی اتفاق افتد.
 
اما تکرار کاهش قیمت مسکن در ماه گذشته و همچنین ثبات قیمت در هفته‌های گذشته سبب شد که تا حدودی تصور برخی از فروشندگان مسکن در این باره تغییر کند. در عین حال انتشار خبر افزایش سقف سنی ساختمان‌ها در دستورالعمل تسهیلات خرید مسکن که از ۲۰ سال به ۲۵ سال افزایش پیدا کرد سبب شد تا بخشی از مالکان خانه‌های با سن بیش از ۲۰ نیز اقدام به عرضه واحد مسکونی خود در بازار کنند.

مشاوران املاک عنوان می‌کنند در حال حاضر بخشی از مالکان واحد‌های مسکونی که به دنبال تبدیل به احسن ملک خود هستند اقدام به عرضه آپارتمان خود در بازار کرده‌اند. در جدول نبض بازار امروز، قیمت پیشنهادی املاک در مناطق مختلف عرضه شده که برخی از آن‌ها کمتر از میانگین قیمت منطقه و برخی بسیار بالاتر از قیمت میانگین منطقه معرفی شده است.
 
قیمت آپارتمان‌های ۵۰ تا ۸۰ متر در تهران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین