جشنواره ثبت‌نام انتخاباتی نداریم
کدخدایی:

جشنواره ثبت‌نام انتخاباتی نداریم

برخی ثبت‌نام در انتخابات را با جشنواره ثبت‌نام اشتباه گرفته‌اند. ما جشنواره ثبت‌نام نداریم. کدخدایی با بیان اینکه داشتن شرایط قانونی برای ثبت‌نام در انتخابات اصل است، گفت: اگر شرایط قانونی را ندارید چرا وارد این عرصه می‌شوید.
کد خبر: ۷۴۴۸۹
بازدید : ۵۵۷۲
۰۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۵
جشنواره ثبت‌نام انتخاباتی نداریم
 
عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان از پیروزی یا شکست افراد متضرر نمی‌شود، بلکه ضرر وقتی است که افراد ناسالم وارد مجلس شوند و مجلس ناکارآمدی داشته باشیم.

کدخدایی پنج‌شنبه در همایش هیات‌های نظارت شهرستان‌ها و بخش‌های استان فارس با بیان اینکه شورای نگهبان برحسب قوانین، وظیفه شرعی، اجتماعی و سیاسی، خود را مسوول نظارت بر انتخابات می‌داند که باید انجام دهد، گفت: تاکید شورای نگهبان، هیات‌های نظارت و ناظرین بر اجرای قانون است؛ چراکه می‌خواهیم از حق‌الناس دفاع کنیم و راهکار تحقق این امانتداری را نظارت موثر می‌دانیم.
 
کدخدایی همچنین خطاب به ناظران تاکید کرد: اگر در انتخابات دخالتی یا تخلفی ولو کوچک از هر گروه و جناحی دیدید، قاطعانه برخورد کنید.
 
سخنگوی شورای نگهبان اظهار کرد: برخی ثبت‌نام در انتخابات را با جشنواره ثبت‌نام اشتباه گرفته‌اند. ما جشنواره ثبت‌نام نداریم. کدخدایی با بیان اینکه داشتن شرایط قانونی برای ثبت‌نام در انتخابات اصل است، گفت: اگر شرایط قانونی را ندارید چرا وارد این عرصه می‌شوید.
 
منبع: پایگاه اطلاع‌رسانی شورای نگهبان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین