دزدی یک خواننده از کاخ سلطنتی انگلیس

دزدی یک خواننده از کاخ سلطنتی انگلیس

خانم کابیو گفت: «بنابراین من هنوز آن مداد را دارم و خیلی از ویلیام و کیت معذرت می‌خواهم.» و اضافه کرد «شب گذشته نتوانسته بخوابد تا به این دزدی اقرار کرده و از عذاب وجدان خلاص شود.»
کد خبر: ۷۴۵۸۷
بازدید : ۵۴۵۰
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۶
کامیلا کابیو  از کاخ کنزیگتون دزدی کرد
 
کامیلا کابیو (خواننده کوبایی آمریکایی) پس از آن که فاش ساخت هنگام دیدار ماه گذشته خود چیزی را از کاخ کنزینگتون دزدیده است از شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون عذرخواهی کرد که واکنش خاندان سلطنتی را در پی داشت.

هنگام حضور در برنامه «صبحانه با گرگ جیمز» (Breakfast with Greg James) از رادیو کابیو به یاد آورد که مجری برنامه به عنوان بخشی از مراسم «قهرمانان نوجوان رادیو ۱» به او گفته اگر جرات می‌کند هنگام دیدار از کاخ مدادی را بدزدد.

کابیو گفت: «و من گفتم آیا واقعا اینقدر جدی مرا به چالش دعوت می‌کنی؛ و وقتی آدم به چالشی جدی دعوت می‌شود نمی‌شود از زیر آن شانه خالی کرد. اگر من چیزی در زندگی یاد گرفته باشم آن این درس است. به همین خاطر آن را انجام دادم.»

بعد از این که جیمز یکی از کارمندان کاخ را از این سرقت با خبر می‌سازد کابیو برای این که به دردسر نیفتد مداد را در کیف مادرش قایم می‌کند؛ و علی رغم اصرار مادرش که گفته باید مداد را برگردانند کابیو به او توضیح داده که «به چالشی جدی دعوت شده و باید مداد را نگاه دارد.»

کابیو گفت: «بنابراین من هنوز آن مداد را دارم و خیلی از ویلیام و کیت معذرت می‌خواهم.» و اضافه کرد «شب گذشته نتوانسته بخوابد تا به این دزدی اقرار کرده و از عذاب وجدان خلاص شود.»

اقرار و معذرت‌خواهی این خواننده باعث واکنش دوک و دوشس کمبریج شد که از طریق حساب کاربری رسمی کاخ کنزینگتون در توییتر پاسخ دادند.

آن‌ها در پاسخ به ویدئویی که توسط رادیو  در توییتر منتشر شده بود تنها یک ایموجی از جفتی چشم توییت کردند که بیش از ۲ هزار لایک گرفته است.

در پاسخ به این توییت مشکوکانه هم جیمز توییت کرد: «اوه اوه»

منبع: ایندیپندنت
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین