پدرکشی با سقوط به دره کندور

پدرکشی با سقوط به دره کندور

روز حادثه به بهانه گردش پدرم را سوار خودرو کردم و روانه جاده چالوس شدیم. تصمیم گرفته بودم این مرد بداخلاق را با ماشین به دره بیندازم تا کشته شود و من هم خودم را از خودرو بیرون بیندازم.
کد خبر: ۷۴۷۸۵
بازدید : ۱۱۱۶۱
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۲
پسر کینه جو که به بهانه‌ای پدرش را به جاده چالوس کشاند و با خودرو به اعماق دره انداخت در دادگاه با جلب رضایت اولیای دم از مرگ نجات یافت. این جنایت تکان دهنده ۲۰ اسفند پارسال با سقوط یک خودروی آردی یشمی رنگ به دره‌ای در روستای کندور واقع در جاده چالوس اتفاق افتاد و مرد ۴۵ ساله‌ای به‌نام محمد که نیمه جان در میان لاشه در هم پیچیده خودرو پیدا شده بود، به‌علت شدت جراحات وارده جان سپرد وجسدش به پزشکی قانونی انتقال یافت.

در نخستین مرحله تحقیقات پسر این مرد که در صحنه حادثه حضور داشت گفت: من راننده خودرو بودم، اما پس از اینکه ترمز خودرو برید دیگر نتوانستم کنترلش کنم و هنگام سقوط از خودرو بیرون پریدم، اما پدرم با خودرو به اعماق دره افتاد. اما کارآگاهان که به‌گفته‌های این جوان ۲۵ ساله ظنین شده بودند به بازجویی ادامه دادند تا اینکه او راز جنایتش را برملا کرد.

وی گفت: پدرم مرد بداخلاق و خسیسی بود. خرجی خانواده را نمی‌داد و من و خواهرم را به شدت کتک می‌زد و مدام مادرم را اذیت می‌کرد. هرشب خانه‌مان دعوا بود.

به‌همین خاطر چند وقتی بود که تصمیم گرفته بودم پدرم را به‌قتل برسانم. روز حادثه به بهانه گردش پدرم را سوار خودرو کردم و روانه جاده چالوس شدیم. تصمیم گرفته بودم این مرد بداخلاق را با ماشین به دره بیندازم تا کشته شود و من هم خودم را از خودرو بیرون بیندازم.

به‌همین خاطر چند دست لباس روی هم پوشیدم تا وقتی هنگام سقوط خودم را از ماشین بیرون می‌اندازم زنده بمانم. من بعد از حادثه عذاب وجدان گرفتم و طولی نکشید که خودم با پای خودم به اداره پلیس رفتم و به قتل پدرم اعتراف کردم.

وحید در حالی که قرار بود به اتهام قتل عمد محاکمه شود با رضایت اولیای دم (خواهر و مادربزرگش) روبه‌رو شد. بدین ترتیب این متهم با توجه به رضایت اولیای دم قرار است بزودی از نظر جنبه عمومی در شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز به ریاست قاضی قیومی وبا حضور قاضی رنجبر محاکمه شود.
 
منبع: روزنامه ایران
برچسب ها: قتل پدر دره سقوط
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین