آغاز ثبت‌نام طرح ملی مسکن

آغاز ثبت‌نام طرح ملی مسکن

گفتنی است، خراسان‌رضوی اولین استانی است که ثبت‌نام در دو شهر جدید بینالود و گلبهار را به صورت متمرکز در سامانه طرح ملی مسکن به نشانی tem.mrub.ir همراه با سایر شهر‌ها برای متقاضیان قابل دسترس کرده است.
کد خبر: ۷۴۸۶۷
بازدید : ۵۷۰۴
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۷
ثبت‌نام طرح ملی مسکن ساعاتی قبل در پنج استان ایلام، سمنان، آذربایجان‌غربی، خراسان‌رضوی و جنوب سیستان‌وبلوچستان آغاز شد و کلانشهر مشهد در میان شهر‌های مشمول این طرح دیده نمی‌شود. طرح ملی مسکن ساعتی پیش با ثبت‌نام در پنج استان ایلام، سمنان، آذربایجان‌غربی، خراسان‌رضوی و جنوب سیستان‌وبلوچستان آغاز شد.
 
براساس اعلام وزارت راه‌وشهرسازی ثبت‌نام طرح ملی مسکن در استان‌های مذکور تا ساعت ۲۴ جمعه ۲۲ آذرماه ادامه خواهد داشت. گفتنی است، خراسان‌رضوی اولین استانی است که ثبت‌نام در دو شهر جدید بینالود و گلبهار را به صورت متمرکز در سامانه طرح ملی مسکن به نشانی tem.mrub.ir همراه با سایر شهر‌ها برای متقاضیان قابل دسترس کرده است.
 
روز گذشته وزیر راه‌وشهرسازی درخصوص ثبت‌نام طرح ملی مسکن در کلانشهر‌ها از غیرقابل دسترس‌بودن تخصیص زمین دولتی در این شهر‌ها خبر داده بود. با این حال کلانشهر مشهد در ثبت‌نام طرح ملی مسکن لحاظ نشده است و متقاضیان می‌بایست در شهر‌های جدید این استان درحاشیه شهر مشهد اقدام به ثبت‌نام کنند.
 
منبع: پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت راه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین