گران‌ترین آپارتمان در تهران متری چند؟

گران‌ترین آپارتمان در تهران متری چند؟

متوسط قیمت واحد‌های مسکونی آپارتمانی معامله شده در تهران برابر با ۱۰ میلیون و ۶۸۰ هزار تومان بوده است که در قیاس با فصل قبل یعنی بهار سال جاری افزایشی ۳.۷ درصدی را نشان می‌دهد.
کد خبر: ۷۵۳۲۴
بازدید : ۷۰۲۶
۰۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴
گران‌ترین واحد مسکونی آپارتمانی فروخته شده در تابستان امسال به قیمتی بیش از ۶۳ میلیون تومان به فروش رسید. بر اساس اعلام مرکز امار ایران گران‌ترین واحد مسکونی آپارتمانی فروخته شده در تهران در تابستان سال جاری متری ۶۳ میلیون و ۸۸۸ هزار و ۹۰۰ تومان در هر متر مربع قیمت داشته است.

این قیمت البته ۵.۹ برابر قیمت متوسط خرید و فروش اپارتمان در تهران بوده است. متوسط قیمت واحد‌های مسکونی آپارتمانی معامله شده در تهران برابر با ۱۰ میلیون و ۶۸۰ هزار تومان بوده است که در قیاس با فصل قبل یعنی بهار سال جاری افزایشی ۳.۷ درصدی را نشان می‌دهد.

بر این اساس تعداد معاملات در تهران نیز روندی کاهشی را طی می‌کند و بسیاری بازار مسکن را بازاری یخ زده در شرایط کنونی توصیف میکنند.

بر این اساس متوسط قیمت مسکن در قیاس با تابستان سال گذشته افزایشی ۶۴.۴ درصدی را تجربه می‌کند. بسیاری از فعالان بازار مسکن معتقدند یخ بازار مسکن با ریزش قیمت‌ها آب خواهد شد و بازار مسکن رونقی غیر تورمی را تجربه می‌کند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه