رونمایی از یخچال‌های هوشمند در نمایشگاه ۲۰۲۰ CES

رونمایی از یخچال‌های هوشمند در نمایشگاه ۲۰۲۰ CES

خچال‌های هوشمند با بررسی مواد غذایی موجود و علایق و سلایق افراد، خود به طور خودکار فهرست‌های خریدی را تنظیم می‌کنند تا هرگز در این زمینه کمبودی به وجود نیاید و همیشه در یخچال مواد غذایی لازم موجود باشد.
کد خبر: ۷۵۶۸۵
بازدید : ۱۲۵۳۵
۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۳
رونمایی از یخچال‌های هوشمند در نمایشگاه ۲۰۲۰ CES
 
شرکت‌های ال‌جی و سامسونگ از رونمایی از تازه‌ترین یخچال‌های هوشمند خود در نمایشگاه ۲۰۲۰ CES خبر داده‌اند. به گزارش نیواطلس، یخچال‌های هوشمند ال‌جی و سامسونگ می‌توانند با بررسی لحظه به لحظه وضعیت مواد غذایی در حال نگهداری، کیفیت آن‌ها را حفظ کنند.
 
ال‌جی یخچال‌های اینستا ویوی خود را به‌روز و اعلام کرده از هوش مصنوعی برای مدیریت این یخچال‌ها استفاده می‌کند تا بخش‌های مختلف آن‌ها مانند محل نگهداری یخ‌ها، غذا‌های مختلف، نوشیدنی‌ها و... به شیوه‌های مختلف و متناسب با وضعیت آن مواد غذایی سرد شوند.

یخچال‌های هوشمند با بررسی مواد غذایی موجود و علایق و سلایق افراد، خود به طور خودکار فهرست‌های خریدی را تنظیم می‌کنند تا هرگز در این زمینه کمبودی به وجود نیاید و همیشه در یخچال مواد غذایی لازم موجود باشد. برخی از این یخچال‌ها حتی می‌توانند سفارش خرید هم ارائه دهند.
 
مدل جدید یخچال اینستاویوی ال‌جی دارای نمایشگر ۲۲ اینچ برای نمایش محتوای خود بدون نیاز به باز کردن درب یخچال است. رابط کاربری این نمایشگر اتصال به اینترنت و جست‌وجوی مواد غذایی، تنظیم فهرست‌های خرید و... را از طریق شبکه‌های وای‌فای ممکن می‌کند.
 
یخچال جدید فامیلی‌هاب سامسونگ هم مجهز به دوربین‌های هوش مصنوعی برای کنترل مواد غذایی درون خود و بررسی کیفیت آنهاست. برنامه‌ریزی برای تهیه فهرست خرید بر مبنای نیاز افراد، به اشتراک‌گذاری نظرات اعضای خانواده در مورد وعده‌های غذایی و تبادل‌نظر با آنها، از طریق یک نمایشگر دیجیتال و امکان انتقال این اطلاعات به گوشی‌های هوشمند از جمله امکانات یخچال مذکور است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین