زینب سلیمانی درباره پدرش چه گفت؟
در مراسم تشییع حاج قاسم سلیمانی

زینب سلیمانی درباره پدرش چه گفت؟

پدرم خواب راحت را از چشم تمام ستمگران، مستبدان و تکفیری‌ها ربوده بود، اسم حاج قاسم سلیمانی هم اینک نیز آشیانه صهیونیسم، تفکیر و نظام سلطه را می‌لرزاند.
کد خبر: ۷۵۷۵۴
بازدید : ۵۹۲۷
۱۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۴
زینب سلیمانی درباره پدرش چه گفت؟
 
دختر شهید سردار سپهبد سلیمانی گفت: پدرم بیش از ۴۰ سال در کشتی عاشورا و با چراغ ولایت در تلاشی خستگی ناپذیر با شوق شهادت در نبرد با دشمنان اسلام و انسانیت شجاعانه پیکار کرد.

زینب سلیمانی، دختر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در مراسم تشییع وی با قرائت متنی بر شوق شهادت این سردار ملی برای شهادت در نبرد با دشمنان اسلام و ایران تاکید کرد.

دختر شهید سلیمانی با تاکید بر این که افتخار پدرم سربازی رهبر معظم انقلاب است، تصریح کرد: ما، پدر و خودمان و برادران و فرزندانمان را در راه ولایت تقدیم می‌کنیم تا خدای نکرده مولایمان احساس تنهایی نکند. پدرم بیش از ۴۰ سال در کشتی عاشورا و با چراغ ولایت در تلاشی خستگی ناپذیر با شوق شهادت در نبرد با دشمنان اسلام و انسانیت شجاعانه پیکار کرد.

وی در بیان خصوصیات شهید سلیمانی افزود: او پدری دلسوز برای فرزندان خود و تمام فرزندان شهدا بود. او مهربانترین و عاطفی‌ترین همسر و پدری مجاهد و بی‌باک و سربازی فداکار برای ولایت بود و اطاعت از ولایت را شرط ایمان می‌دانست. حاج قاسم بزرگترین مرد راهبردی در محاسبه قدرت و رفتار دشمن بود. در جنگ‌ها و نبرد‌ها عشق شهادت او را به نزدیک‌ترین فرد مبارزه با دشمن تبدیل می‌کرد. ایمان او به خدا، دشمن را در دید او به نا چیزی در مقابل قدرت خدا تبدیل کرد.

زینب سلیمانی با تاکید بر مجاهدت‌های سردار سلیمانی خاطرنشان کرد: پدرم خواب راحت را از چشم تمام ستمگران، مستبدان و تکفیری‌ها ربوده بود، اسم حاج قاسم سلیمانی هم اینک نیز آشیانه صهیونیسم، تفکیر و نظام سلطه را می‌لرزاند.

وی گفت: امروز اندیشه و جهاد پدرم جبهه مقاومت را به مکتبی نهادینه شده و پیروز تبدیل کرده است. جهانیان پیام اندیشه و جهاد سلیمانی را فهمیده و ذلت نظام سلطه و صهیونیسم و تکفیر را مقابل آن چهان دیده اند. آمریکا باید بداند که عاشورا منشا قدرت مجاهدین و آزادی خواهان و موجب وحشت دشمنان اسلام و انسانیت است. شاگردان مکتب خمینی و خامنه‌ای در کلاس درس پرورش جهاد و اخلاص سلیمانی تربیت شده اند و تا زنده اند شاکردان دیگری را تربیت و موجب رعب و وحشت مضاعف سلطه گران و تکفیریان خواهند بود.

آمریکا و صهیونیست بدانند شهادت پدرم موجب بیداری بیشتر فطرت انسان‌ها در جبهه مقاوت شده و روزگار آن‌ها را تیره و تار و خانه‌های عنکبوتی آن‌ها را فرو خواهد ریخت. دیروز جهانیان استقبال گرم ایرانیان و عراقیان را در تشییع جنازه حاج قاسم و مجاهد بزرگ ابومهدی نظاره کردند. امروز هم در تهران و فردا در کرمان نیز حضور عاشورایی ملت ایران پسام خود را به کل ایران خواهد رساند.

به قول پدرم آقای ترامپ قمارباز، تصویر شیطانی تو در جدایی و تفرقه بین دو ملت ایران و عراق با خطای استراتژیک و به خون کشیدن دو مجاهد بزرگ موجب پیوند تاریخی دو ملت ایران و عراق شد و تنفر جاودانه آن‌ها را علیه آمریکا برانگیخت. دیروز پارلمان عراق خروج آمریکا را از این کشور کلید زد.

وی با اشاره به پیام‌های اسماعیل هنیه، سید حسن نصرالله، زیاد نخاله، بشار اسد، ابوحسن عامری و عبدالملک حوثی، گفت: خانواده‌های سربازان آمریکایی درغرب آسیا که شاهد ذلت آمریکا در نبرد‌های سوریه عراق لبنان افغانستان یمن و فلسطی بودند در انتظار مرگ فرزندانشان روزهایشان را سپری خواهند کرد.

وی با خطاب قراردادن ترامپ افزود: خیال نکن با شهادت پدرم همه چیز تمام شد. رهبرم، پدری بود که پدرم در کنارش ایستاد و ما هم همانند پدرم در کنارش خواهیم ماند.

زینب سلیمانی در پایان با ذکر از رشادت و صداقت شهید پورجعفری، سخنان خود را اینگونه پایان داد: همه ستمگران عالم بدانند پدرم در قلب ایران و امت مقاومت و آزادی خواهان جهان جای دارد. در پایان در تجدید پیمان مجدد با رهبر عزیزمان قول می‌دهم من و همه فرزندان پدرم با خاطرات و مهربانی‌های پدرم که همواره زنده است و نزد خداوند روزی می‌خورد، زندگی می‌کنیم و بغض و کینه خودمان و فرزندانمان را با دستور ولایت علیه ظالمان تا ابد حفظ خواهیم کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین