قیمت آپارتمان‌های ۱۰۰ تا ۱۲۵متری

قیمت آپارتمان‌های ۱۰۰ تا ۱۲۵متری

ر این میان بررسی‌های میدانی انجام شده از وضعیت بازار مسکن در سطح شهر نشان می‌دهد واحد‌های مسکونی نوساز عرضه شده به بازار همچنان با قیمتی بیش از میانگین قیمت منطقه و حتی در مواردی بسیار گران‌تر از قیمت متعارف واحد‌های نوساز در منطقه ارزش‌گذاری شده‌اند.
کد خبر: ۷۵۸۷۳
بازدید : ۵۱۰
۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۵
مشاوران املاک مناطق مختلف پایتخت عنوان می‌کنند بازار مسکن شهر تهران به لحاظ حجم مراجعه به بنگاه‌های املاک در حال سپری کردن آرام‌ترین روز‌های خود در سال جاری است. فعالان و مشاوران بازار مسکن در مناطق مختلف شهر تهران عنوان می‌کنند طی چند روز اخیر تحولات و حوادث رخ داده در کشور توانسته به نوعی جو روانی موجود در بازار مسکن را نیز تحت تاثیر قرار دهد.
 
به‌طوری که حجم مراجعات به بنگاه‌های املاک به شدت کاهش پیدا کرده است. این در حالی است که همچنان تعداد انگشت شماری از متقاضیان خرید مسکن که به دنبال تبدیل به احسن کردن واحد مسکونی خود هستند تمایل دارند در همین وضعیت تقاضای خود را در بازار بالفعل کنند.
 
به گفته مشاوران املاک، این گروه از متقاضیان به‌طور عمده به دنبال افزایش متراژ یا تغییر منطقه مسکونی خود هستند. متراژ‌های انتخابی از سوی این گروه از متقاضیان به‌طور معمول بین ۱۰۰ تا ۱۲۵ مترمربع است. این در حالی است که عمده خانه اولی‌ها برای خرید واحد مسکونی به دلیل کاهش قدرت خرید، زیربنای کمتر از ۸۰ مترمربع را انتخاب می‌کنند.
 
در این میان بررسی‌های میدانی انجام شده از وضعیت بازار مسکن در سطح شهر نشان می‌دهد واحد‌های مسکونی نوساز عرضه شده به بازار همچنان با قیمتی بیش از میانگین قیمت منطقه و حتی در مواردی بسیار گران‌تر از قیمت متعارف واحد‌های نوساز در منطقه ارزش‌گذاری شده‌اند.
 
قیمت آپارتمان‌های ۱۰۰ تا ۱۲۵متری در تهران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین