ماجرای ترور عبدالحسین مجدمی فرمانده بسیج دارخوین شادگان چیست؟

ماجرای ترور عبدالحسین مجدمی فرمانده بسیج دارخوین شادگان چیست؟

سرهنگ پاسدار محمدرضا نعمتی، مدیر روابط عمومی سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان نیز در این رابطه گفت که " فرمانده بسیج دارخوین در حالی که خودرویش را وارد خانه می‌کرد با ضرب چهار گلوله اسلحه کلاشینکف و تفنگ شکاری به شهادت رسید. "
کد خبر: ۷۶۲۹۸
بازدید : ۸۶۰۸
۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰
ماجرای ترور عبدالحسین مجدمی فرمانده بسیج دارخوین شادگان چیست؟
فرادید| عبدالحسین مجدمی فرمانده حوزه بسیج شهر دارخوین از توابع شهرستان شادگان استان خوزستان، ساعت ۲ بامداد چهارشنبه توسط افراد ناشناس و نقاب‌دار و به ضرب گلوله ترور شد. این خبر را پایگاه خبری عصر جنوب منتشر کرد، که ابتدا از سوی رسانه‌ها محل تردید قرار گرفت.

به گزارش فرادید، اما حالا حاجیان فرماندار شهرستان شادگان این خبر را تایید کرده و گفته است که "این فرمانده که به منزل بازگشته بود، مقابل در خانه‌اش توسط افراد ناشناس که برای وی، کمین کرده بودند به ضرب گلوله‌های سلاح کلاشینکوف جان باخت. "

وی ادامه داد: " در همان ساعات اولیه تحقیقات برای دستگیری افراد مسلح آغاز شده و به زودی در این باره اطلاع رسانی خواهد شد. "

سرهنگ پاسدار محمدرضا نعمتی، مدیر روابط عمومی سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان نیز در این رابطه به ایرنا گفت که " فرمانده بسیج دارخوین در حالی که خودرویش را وارد خانه می‌کرد با ضرب چهار گلوله اسلحه کلاشینکف و تفنگ شکاری به شهادت رسید. "

تاکنون هیچ فرد یا گروهی مسئولیت این ترور را نپذیرفته است.

ایرنا در مورد سروان عبدالحسین مجدمی نوشته است: " عبدالحسین مجدمی از مدافعان حرم و یاران سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی نیز بود. "
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین