باورهای اشتباه درمورد کاشت مو

باورهای اشتباه درمورد کاشت مو

در کاشت موی طبیعی تعداد جلسات برای کاشت محدود است و در هر جلسه از ناحیه دهنده مو بیشتر از حد مشخصی موی قابل برداشت، در حدود ۸ تا ۱۰ هزار تار مو نمی‌توان خارج کرد.
کد خبر: ۷۶۵۷۸
بازدید : ۱۱۸۷
۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰
باورهای اشتباه درمورد کاشت مو
 
متقاضی به‌طور معمول در ذهن خود تصوراتی از کاشت مو طبیعی و نتایج آن دارد که با واقعیات بسیار فاصله داشته و ضروری است که متخصص با معاینه و مشورت باور‌های اشتباه فرد را اصلاح کند.

در کاشت مو به روش جدید، گرافت با استفاده از دستگاه به صورت اتوماتیک برداشت شده که این عمل از طریق ایجاد یک شکاف بسیار ظریف در پوست انجام می‌شود. این سوراخ با تمام کوچکی خود به هر جهت فضایی را اشغال می‌کند. در شرایطی که ناحیه مورد نظر کاملا طاس باشد مشکلی بوجود نخواهد آمد. اما اگر متخصص قصد داشته باشد پیوند مو را دربین مو‌های موجود انجام دهد نیازمند فضای کافی در بین مو‌های ناحیه مورد نظر است تا بتواند آن شکاف را ایجاد کند.

در حقیقت برای کاشت مو طبیعی باید بیش از ۵۰% از تراکم مو‌ها کم شده باشد و در غیر این‌صورت به دلیل ناکافی بودن فضای خالی در بین مو‌های موجود متقاضی نمی‌توان دربین آن‌ها شکاف ایجاد کرد و اگر به هر صورت و اختیاری این کار صورت گیرد، احتمال دارد به ریشه مو‌های اطراف آسیب برسد و هم اینکه این ریشه‌ها مزاحم ریشه موی کاشته شده بوده و به همین دلیل هنگام رشد موی کاشته شده ممکن است کیست مویی و جوش‌های چرکی بدفرم ایجاد می‌شود.

از این جهت کاشت موی طبیعی زمانی میسر است که حداقل ۵۰ درصد از مو‌های یک ناحیه از سر دچار ریزش شده باشد تا پیوند مو بدون مشکل صورت گیرد و نتایج قابل قبولی در پی داشته باشد.  

در کاشت موی طبیعی شکاف‌های بسیار ظریفی برای قراردادن گرافت‌ها در پوست ناحیه مورد نظر بوجود می‌آید. در صورتی که این شکاف‌ها بسیار نزدیک به هم باشند پوست بین آن‌ها پاره شده و دو شکاف کوچک تبدیل به یک شکاف بزرگ می‌شود که اتفاق مطلوبی نیست. از این جهت به اجبار یک فاصله حداقلی را باید رعایت کنیم. این فاصله حدود ۳-۲ برابر فاصله بین مو‌های با تراکم عادی بوده و به همین نسبت همیشه تراکم مو‌های کاشته شده در جلسه اول کمتر از تراکم مو‌های عادی است.

در جلسات بعدی این فاصله را کم‌تر می‌کنند، اما از لحاظ فاصله بین مو‌ها مانند مو‌های طبیعی نخواهد شد از همین رو تراکم آن‌ها نیز کاملا شبیه مو‌های طبیعی نخواهد شد.

تراکمی که می‌توان در جلسه اول کاشت مو بوجود آورد ۳۰ تا ۳۵ گرافت در هر سانتیمتر مربع است که آن را می‌توان در جلسات بعدی تا حدود ۴۵ تا ۵۰ گرافت رساند.

با این تفاسیر مشخص می‌شود که حتی در بهترین شرایط تعداد مو‌های قابل دسترس برای کاشت در ناحیه طاس محدود است. حداکثر موی قابل برداشت در یک جلسه FUT ۴ تا ۵ هزار تار مو (معمولا ۳ تا ۴ هزار) و در یک جلسه به روش FIT بسته به مشخصات پوست و موی فرد ۵ تا ۶ هزار تار مو (معمولا ۴ تا ۵ هزار) می‌باشد. اما در کلینیک مدرن با استفاده از دستگاه جدید کانادایی و به کمک روش سوپرترکیبی می‌توانید کاشت مویی به مراتب پرتراکم‌تر و طبیعی‌تر داشته باشید. ضمن اینکه در این مرکز کاشت مو تنها در یک جلسه انجام می‌شود.  
 

انتخاب کلینیک معتبر کاشت مو

کلینیک مدرن مسیر خود را با هدف گام نهادن در راهی منتج به ارائه خدماتی مدرن در عرصه پوست، مو و زیبایی آغاز کرده است و همواره تلاش تیم پزشکی و متخصصین این مجموعه تلفیق مهارت و تجربه با آخرین دستاوردهای مهندسین پزشکی بوده است. این مجموعه با بهره گیری از مدرن‌ترین تجهیزات بهترین روش کاشت مو، کاشت ابرو و کاشت ریش و سبیل را در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد. شما می‌توانید با هشتگ #بازمیشه در شبکه‌های اجتماعی نمونه کارهای این مرکز کاشت مو را دنبال کنید.

#بازمیشه که شعار کلینیک مدرن است بیانگر این موضوع مهم است که با هر وضعیت مالی و اقتصادی، با هر شرایط جسمی و سنی و با هر وضعیتی از تراکم مو در ناحیه سر، ابرو و ریش و سبیل خود می توانید امید داشته باشید که بازهم می شود مو، ابرو و ریش و سبیل پرپشت داشت حتی اگر بانک مویی بسیار ضعیف و کم تراکمی داشته باشید.

تلفن: ۰۲۱-۸۷۷۰۰۰۰۰ مشاوره 24 ساعته: 1181818-0912 

آدرس ما در شبکه های اجتماعی: modernclinique

نشانی: تهران سعادت آباد- بلواردریا- بین خیابان گلها و خیابان رامشه- پلاک ۷۰- طبقه ۳

برچسب ها: کاشت مو
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین