داور دربی کیست؟

داور دربی کیست؟

ژن حیدری داور خوبی است و بار‌ها خودش را اثبات کرده، اما در این بین داوران ملی با دو دهه سابقه قضاوت نادیده گرفته می‌شوند و شاید تنها انگیزه داوری آن‌ها حضور در این مسابقه است.
کد خبر: ۷۶۶۶۱
بازدید : ۷۹۸
۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۳
داور دربی کیست؟
 
شنیده‌ها حاکی از این است که بیژن حیدری، دیدار دو تیم پرسپولیس و استقلال را در هفته نوزدهم سوت خواهد زد. کمیته داوران پس از بررسی‌های زیاد و مقایسه میان داوران بین‌المللی لیگ برتر، تصمیم به انتخاب مجدد بیژن حیدری برای قضاوت دربی پایتخت گرفت تا او یک‌بار دیگر قضاوت دیدار استقلال و پرسپولیس را تجربه کند.
 
حیدری پیش از این نیز در دربی ۸۵ به‌عنوان داور در مستطیل سبز حاضر شده بود. حیدر سلیمانی در این خصوص اظهار کرد: پس از افزایش اشتباهات داوران و فشار روی کمیته، آقایان تصمیم گرفتند به‌جای فرصت به جوانان، دوباره به سمت داوران باتجربه رفته تا حداقل حرف‌وحدیثی برای این دیدار پیش نیاید.
 
بیژن حیدری داور خوبی است و بار‌ها خودش را اثبات کرده، اما در این بین داوران ملی با دو دهه سابقه قضاوت نادیده گرفته می‌شوند و شاید تنها انگیزه داوری آن‌ها حضور در این مسابقه است. او افزود: به‌عنوان‌مثال داورانی مانند سیدمهدی سیدعلی و اشکان خورشیدی از جمله داوران برجسته داخلی ما هستند که لیاقت قضاوت در دربی را دارند، البته اگر خورشیدی تست را قبول می‌شد.
 
نباید به دلیل فشارها، رسالت کمیته داوران در بهادادن به داوران ملی فراموش شود و آن‌ها برای چنین بازی‌های بزرگی فراموش شوند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین