در انتخاب وکیل مهاجرت به استرالیا به چه نکاتی دقت کنیم

در انتخاب وکیل مهاجرت به استرالیا به چه نکاتی دقت کنیم

برای این که بهترین لحظات را در کشور استرالیا تجربه کنید بهتر است پیش از سفر خود به یک وکیل مهاجرت به استرالیا متخصص مراجعه کنید. 
کد خبر: ۷۷۱۵۹
بازدید : ۱۳۰۸
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۳

در انتخاب وکیل مهاجرت به استرالیا به چه نکاتی دقت کنیم

یکی از اولین گام هایی که زمان تصمیم برای مهاجرت به استرالیا می گیرید انتخاب یک وکیل مهاجرت استرالیا است. 

 

وکیل مهاجرت در حقیقت فردی است که وکالت شما را در امور مهاجرت قبول می کند. به عبارت دیگر متقاضیان به عنوان مثال ویزای کار استرالیا که قصد رفتن به این کشور را دارند می توانند با چنین فردی که از روند سفارت خانه و قوانین کشور مقصد اطلاعات کاملی دارد مذاکره را شروع کنند و مسئولیت پرونده خود را به او واگذار کنند.

 

به عبارت دیگر چه بخواهید به روش اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا یا هر روشی دیگری به این کشور بروید انتخاب یک وکیل مهاجرت بسیار حساس است و باید گفت نتیجه آینده شما را می تواند رقم بزند.

 

در ایران افرادی که از رشته حقوق فارغ التحصیل شده باشند می توانند در مقام مشاور حقوقی در مورد مسائل گوناگون حقوقی اظهار نظر کنند. 

 

اما دانش آموختگان رشته حقوق بین الملل توانایی فعالیت در زمینه مهاجرت، به دست آوردن پذیرش، ازدواج با شهروندان کشورهای دیگر، به دست آوردن ویزای کار یا به دنیا آوردن کودکان در خارج از کشور را دارند.

 

خدمات وکیل مهاجرت به استرالیا

خدمات یک وکیل مهاجرتی بسیار تاثیرگذار است، چون آگاهی جامع از شرایط و ضوابط کشورها می تواند مهمتر از هر چیزی روی پرونده افراد تاثیر بگذارد، بنابراین بعضی از موسسات و وکلای مهاجرتی خدمات خود را در بخش های مختلف مانند ویزای کار استرالیا ارائه می دهند و فقط روی چند روش مهاجرت تمرکز می کنند.

 

البته باید حواستان به موسسات حقوقی که اطلاعات کافی ندارند باشد چون هیچ مسئولیتی در این زمینه قبول نمی کنند و به ظاهر امور وکلاتی را انجام می دهند و با آینده افراد بازی می کنند.

 

مزایای استفاده از خدمات یک وکیل مهاجرت به استرالیا

به عنوان مثال اگر قصد دریافت ویزای سرمایه گذاری استرالیا را دارید به طور کامل با تمامی روش های گرفتن این ویزا آشنا می شوید و می توانید با وکیل مهاجرتی خود صحبت کنید. همانطور که می دانید به دست آوردن اطلاعات کامل از کشور مقصد بسیار مهم است چون روی برنامه ریزی شما برای هزینه های زندگی، شرایط تحصیل و کار در آن جا تاثیر می گذارد.

در انتخاب وکیل مهاجرت به استرالیا به چه نکاتی دقت کنیم

استفاده از وکیل مهاجرت به استرالیا مزایای زیر را دارد:

هنگام استفاده از خدمات چنین فردی اقدامات لازم برای مهاجرت به استرالیا ساده تر و با سرعت بالاتر انجام می شود و اطمینان به دست می آورید که یک وکیل معتبر از کانال های قانونی پرونده شما را جلو می برد و مسیر مهاجرت را ساده می کند. 

 

وکیل مهاجرت به استرالیا از این کشور مجوز فعالیت دارد تا فریب اشخاص کلاهبردار خارج از کشور که کارهای مهاجرت انجام می دهند را نخورید و به آن ها اعتماد نکنید. اگر برای ویزای سرمایه گذاری استرالیا می خواهید اقدام کنید بدون شک چنین افراد سودجویی از شما پول زیادی می گیرند و پس از فریب به سختی می توانید حق خود را بگیرید چون دولت استرالیا صریحا اعلام کرده است افراد بدون مجوز رسمی قابل اعتماد نیستند و هیچ مسئولیتی را قبول نخواهد کرد. 

 

وکیل در تمامی مراحل اخذ ویزاهای مختلف مانند ویزای کار استرالیا کنار شما است و شما را راهنمایی می کند تا تمامی اقدامات ضروری پیش از سفر را انجام دهید و به راحتی از کشور خارج شوید. او همچنین در کشور مقصد روابط قانونی دارد تا مسیر شما در استرالیا هموار شود. 

 

استفاده از خدمات وکیل مهاجرت به استرالیا یک نوع امنیت روانی به وجود می آورد و از سطح استرس شما کم می کند، چون از  طریق یک بستر قانونی و مطمئن اقدام به عمل کردید نه صرفا شرکتی که فقط نام آن ثبت شده است! 

 

به دست آوردن انواع ویزاها مانند ویزای سرمایه گذاری استرالیا هزینه های خاص خود را دارد ولی استفاده از خدمات وکیل هزینه ها را کاهش می دهد چون او موظف است تمامی هزینه ها را شفاف به اطلاع موکل خود برساند و خبری از هزینه های مخفی و ناگهانی نیست. 

 

استفاده از وکیل دردسرها و آشفتگی های احتمالی شما را کاهش می دهد. 

 

وکیل از تمامی شرایط سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و جغرافیایی کشور مقصد مطلع است و براساس آن اقدامات دریافت اقامت یا مهاجرت به استرالیا را به جلو پیش می برد و براساس شرایط هر منطقه تصمیم می گیرد. 

 

حتی اگر قصد گرفتن ویزای کار استرالیا را داشته باشید وکیل می تواند در صورت داشتن شرایط راه های مهاجرتی بهتری را به شما پیشنهاد دهد. او با بررسی وضعیت موکل خود بهترین راه حل را پیش پای او می گذارد. 

 

انجام کارهای اداری و حقوقی مهاجرت بدون استفاده از خدمات یک وکیل شایسته در بعضی از کشورها به معنای جرم است و برای هر دو طرف مجازات هایی تعیین شده است. همچنین در موارد مهمی مانند اخذ ویزای سرمایه گذاری استرالیا حتما بهتر است یک وکیل استخدام کنید.

 

در پایان فراموش نکنید مهاجرت یک گام بزرگ در زندگی تمامی افراد است، یک تغییر مهم که پس از آن باید خود را برای زندگی در یک محیط با فرهنگ، قوانین، شرایط آب و هوایی و قوانین اجتماعی متفاوت آماده کنید. برای این که بهترین لحظات را در کشور استرالیا تجربه کنید بهتر است پیش از سفر خود به یک وکیل مهاجرت به استرالیا متخصص مراجعه کنید. 

در انتخاب وکیل مهاجرت به استرالیا به چه نکاتی دقت کنیم

اما در انتخاب وکیل مهاجرت به استرالیا به چه نکاتی باید دقت کنیم؟

بسیاری از افراد نمی دانند زمان مهاجرت به چه کسی اعتماد کنند. یک وکیل شایسته باید خصوصیات زیر را داشت باشد:

  • برخورداری از مجوز وکالت دادگستری.
  • برخورداری از پروانه موسسه حقوقی
  • برخورداری از پروانه انجام حقوق بین المللی
  • نسبت به تمامی قوانین گوناگون کشور استرالیا و سفارت خانه آن آگاهی داشته باشد.
  • قبل از شروع تشکیل پرونده بایستی هزینه دقیق معامله با شما را تعیین و ثبت کند. 

همچنین باید در نظر بگیرید زمانی که به محل کار وکیل مهاجرت به استرالیا می روید باید اعتبار و صحت پروانه وکالت دادگستری، موسسه حقوقی و انجام حقوق بین المللی او را بررسی کنید. اگر چنین مدارکی را نتوانستید ببینید حتما از او بخواهید این شواهد را به شما نشان دهد.

 

از طرف دیگر باید در نظر بگیرید یک وکیل مهاجرت به استرالیا باید تحت نظارت مستقیم سازمان مهاجرتی مارا استرالیا فعالیت کند و عملکرد او تحت بررسی سازمان مربوطه قرار دارد. وکیل باید در دوره های آموزشی توسعه فردی این سازمان حضور داشته باشد و سالیانه هزینه های مشخصی را پرداخت کند. 

 

حضور در این دوره ها به معنای آگاهی از آخرین اطلاعات و قوانین مهاجرتی مانند شرایط اخذ ویزای کار استرالیا است. بنابراین می توانید برای بررسی اعتبار چنین فردی نام او را در سایت سازمان مارا (mara.gov.au) جستجو کنید. 

 

هر نام ثبت شده یک سال اعتبار دارد. بعد از یافتن اسم وکیل تاریخ ثبت نام او را نیز دقت کنید. دو عدد اول شماره ای است که این سازمان به هر وکیل مهاجرت به استرالیا اختصاص می دهد و تاریخ ثبت نام اولیه می تواند سابقه کاری افراد را مشخص کند.

برچسب ها: وکیل استرالیا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین