تعطیلی شرکت سامسونگ به‌دلیل کرونا

تعطیلی شرکت سامسونگ به‌دلیل کرونا

خط تولیدی که این کارمند در آن کار می‌کرده تا روز ۲۵ فوریه تعطیل شده است. در بیانیه سامسونگ آمده است شرکت کره‌ای تمام کارمندانی را که با کارمند مبتلا برخورد داشته‌اند، در قرنطینه قرار داده و قصد دارد از آن‌ها آزمایش بگیرد.
کد خبر: ۷۷۳۰۵
بازدید : ۱۰۰۸۱
۰۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۶
شرکت سامسونگ کره‌جنوبی ابتلای یکی از کارکنان خود در جنوب شرق کره را تایید و اعلام کرد کارخانه تولید گوشی در منطقه گومی را تعطیل کرده است. به گزارش خبرگزاری رویترز، شرکت سامسونگ کره‌جنوبی اعلام کرد که یکی از کارمندان کارخانه تولید گوشی سامسونگ در شهر گومی در جنوب شرق کره به کرونا مبتلا شده و به همین دلیل این کارخانه تعطیل شده است.
 
این شرکت که بزرگ‌ترین تولید‌کننده گوشی تلفن همراه در جهان به‌شمار می‌رود، گفت: خط تولیدی که این کارمند در آن کار می‌کرده تا روز ۲۵ فوریه تعطیل شده است. در بیانیه سامسونگ آمده است شرکت کره‌ای تمام کارمندانی را که با کارمند مبتلا برخورد داشته‌اند، در قرنطینه قرار داده و قصد دارد از آن‌ها آزمایش بگیرد.
 
سامسونگ بخش قابل‌توجهی از گوشی‌های خود را در ویتنام و هند تولید می‌کند و کارخانه گومی محصول تولید گوشی برای بازار داخل کره بوده است. کره‌جنوبی اعلام کرده که تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور دو برابر شده و به ۴۳۳ مورد رسیده است.
 
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین