"شایعه کرونا"، عامل آتش‌سوزی درمانگاه در بندرعباس

"شایعه کرونا"، عامل آتش‌سوزی درمانگاه در بندرعباس

شهروندان به شایعات در فضای مجازی توجه نکنند و ستاد مقابله با بیماری کرونا نیز تمامی تدابیر لازم در این زمینه را اندیشیده است.
کد خبر: ۷۷۵۴۹
بازدید : ۱۱۱۵۰
۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۶
به دنبال نشر شایعه‌ای مبنی بر نگهداری چند بیمار کرونایی در درمانگاه شهرک توحید در بندرعباس، شب گذشته عده‌ای با حمله به این درمانگاه، بخشی از آن را آتش زدند که با ورود پلیس و آتش‌نشانی، حریق اطفا شد.

مدتی است که شیوع کرونا ویروس موجب ترس مردم شده است. شب گذشته در پی دست به دست شدن شایعه‌ای در بین ساکنان شهرک توحید مبنی بر نگهداری چند بیماران کرونایی در درمانگاه این شهرک، عده‌ای با هجوم به این مرکز درمانی، بخشی از آن آتش زدند که با ورود پلیس و آتش نشانی، آتش مهار شده است.

دکتر فاطمه نوروزیان با رد شایعاتی مبنی بر قرنطینه کردن بیماران کرونایی یا افراد مشکوک در درمانگاه‌های شهرک توحید، شهرک پیامبراعظم (ص) و امام رضا (ع)، بیان کرد: شهروندان به شایعات در فضای مجازی توجه نکنند و ستاد مقابله با بیماری کرونا نیز تمامی تدابیر لازم در این زمینه را اندیشیده است.

وی ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی استان هرمزگان برای پیشگیری از ازدحام و شلوغی در مراکز درمانی و ارائه خدمات سریع بهداشتی به مردم، سه مرکز پذیرش بیماران مشکوک به کرونا را در بندرعباس راه‌اندازی کرده است که پس از تشخیص جهت بستری به بیمارستان شهید محمدی بندرعباس منتقل می‌شوند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین