مرگ مشکوک عروس و داماد

مرگ مشکوک عروس و داماد

تحقیقات مقدماتی بیانگر آن بود که استخر در فضای بسته قرار داشت و بخاری نیز در حالی روشن بود که علایمی از گازگرفتگی در محل دیده می‌شد.
کد خبر: ۷۷۵۶۴
بازدید : ۱۱۷۰۰
۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷
عروس و داماد جوانی که قصد داشتند شب را در یک باغ ویلای اجاره‌ای به صبح برسانند، به دلیل نامعلومی در حالی جان باختند که گازگرفتگی یکی از فرضیه‌های احتمالی مرگ آنان است. صبح پنج شنبه گذشته مالک یک باغ ویلا در حوزه استحفاظی کلانتری کاظم آباد مشهد که شب قبل باغ ویلایش را به عروس و داماد جوانی اجاره داده بود، هر چه در باغ را به صدا درآورد کسی آن را باز نکرد این در حالی بود که خودروی این زوج درون باغ دیده می‌شد بنابراین مالک مذکور از روی دیوار همسایه به داخل باغ رفت و با اجساد مستاجرانش روبه رو شد.
 
در پی گزارش این حادثه به مراکز ذی ربط، بلافاصله نیرو‌های امدادی آتش نشانی عازم باغ ویلا شدند، اما زوج جوان علایم حیاتی نداشتند به همین دلیل مراتب به قاضی ویژه قتل عمد اطلاع داده شد و دقایقی بعد قاضی کاظم میرزایی برای بررسی دقیق ماجرا به باغ ویلای مذکور رفت. تحقیقات مقدماتی بیانگر آن بود که استخر در فضای بسته قرار داشت و بخاری نیز در حالی روشن بود که علایمی از گازگرفتگی در محل دیده می‌شد.
 
این گزارش حاکی است، به دستور قاضی میرزایی، اجساد عروس و داماد ۱۸ و ۲۲ ساله برای تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت و فرضیه‌های دیگری درباره ماجرای مرگ این زوج جوان مطرح شد که با دستور محرمانه مقام قضایی مورد کنکاش‌های جدی قرار گرفت.
 
منبع: روزنامه خراسان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین