بسته شدن فروشگاه‌های "اپل" در سراسر جهان

بسته شدن فروشگاه‌های "اپل" در سراسر جهان

فروشگاه‌های خرده فروشی تا ۲۷ مارس تعطیل خواهند بود. موارد استثناء، مراکز واقع در سرزمین اصلی چین، هنگ کنگ، ماکائو و تایوان است.
کد خبر: ۷۸۰۱۵
بازدید : ۸۸۲۵
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۱
 شرکت امریکایی "اپل" فروشگاه‌های خود در خارج از چین را به خاطر شیوع ویروس کرونا تعطیل می‌کند. به گزارش اسپوتنیک، این مطلب در بیانیه منتشره در وبسایت اپل گفته شده است.

فروشگاه‌های خرده فروشی تا ۲۷ مارس تعطیل خواهند بود. موارد استثناء، مراکز واقع در سرزمین اصلی چین، هنگ کنگ، ماکائو و تایوان است. این شرکت آمریکایی برای محافظت از کارکنان و مشتریان خود در شرایط شیوع ویروس کرونا، چنین اقدامی را انجام داده است. علاوه بر این، اپل وجوهی را برای مقابله با این ویروس وحشتناک اهدا کرده است.

در پایان سال گذشته میلادی، مقامات چین از شیوع نوعی از ذات الریه (سینه پهلو) با منشا ناشناخته در شهر ووهان این کشور خبر دادند. دیرتر کارشناسان به این نتیجه رسیدند که عامل ایجاد کننده آن یک نوع جدید ویروس کرونا است. بتازگی سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده نوع جدید کرونا ویروس یک بیماری همه گیر شده است.

براساس آخرین آمار در مجموع، ۱۳۲ هزار نفر در بیش از ۱۲۰ کشور جهان به این بیماری مبتلا شده، حدود ۵ هزار نفر فوت کرده اند. در روسیه ۳۴ مورد ابتلا کرونا ویروس شناسایی شده است.
 
منبع: اسپوتنیک
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین