توقیف ماسک‌های اهدایی چین به ایتالیا در جمهوری چک

توقیف ماسک‌های اهدایی چین به ایتالیا در جمهوری چک

مامورین گمرک در منطقه لوووسیتسه محموله‌ای از ماسک ضبط کردند که بررسی‌ها نشان داد بخشی از این اجناس توقیف شده، محموله اهدایی چین به ایتالیا بوده است.
کد خبر: ۷۸۴۱۴
بازدید : ۳۰۲۹
۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۸
توقیف ماسک‌های اهدایی چین به ایتالیا در جمهوری چک
 
رسانه‌ها در گزارشی اعلام کردند: جمهوری چک بیش از ۱۰۰ هزار ماسک ارسال شده از سوی چین برای کمک به مقابله با شیوع کروناویروس در ایتالیا ضبط کرد.

گزارش‌ها حاکی از آن است جمهوری چک بیش از ۱۰۰ هزار ماسک را که چین برای کمک به مقابله با شیوع کروناویروس به ایتالیا ارسال کرده بود ضبط و توقیف کرده است.

براساس اطلاعیه‌ای که وزیر بهداشت چک منتشر کرده است حدود ۶۸۰ هزار ماسک، هزاران دستگاه تنفسی از دلالان گرفته شد که در بررسی‌های بیشتر مشخص شد بیش از ۱۰۰ هزار ماسک توقیف شده اهدایی مقامات چین به ایتالیا بوده که به دلیل شیوع کروناویروس با وضعیت بحرانی روبروست.

همچنین وزارت کشور جمهوری چک اعلام کرد: مامورین گمرک در منطقه لوووسیتسه محموله‌ای از ماسک ضبط کردند که بررسی‌ها نشان داد بخشی از این اجناس توقیف شده، محموله اهدایی چین به ایتالیا بوده است.

در اطلاعیه این وزارتخانه آمده‌است: با مقامات هر دو کشور در ارتباط هستیم تا این اطمینان حاصل شود که ایتالیا متضرر نمی‌شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه