پرفروش‌ترین خودرو‌ها در قاره سبز

پرفروش‌ترین خودرو‌ها در قاره سبز

همچنین علاقه شهروندان برخی از کشور‌های منطقه اسکاندیناوی یا شمال اروپا نظیر هلند و نروژ به علت یارانه و تسهیلات دولتی به خریداری وسایل نقلیه برقی پاک و دوستدار محیط زیست قابل توجه است.
کد خبر: ۷۸۸۸۱
بازدید : ۲۲۵۴۴
۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۰
پرفروش‌ترین خودرو‌ها در قاره سبز
 
طرفداران برخی از مدل‌های خودرو‌های تولید شده توسط شرکت‌های خودروسازی در برخی از کشور‌های اروپایی بیشتر از سایر رقبای آنهاست.
 
با توجه به اهمیت بازار فروش خودرو در کشور‌های اروپایی، بسیاری از کارشناسان و تحلیلگران همواره با بررسی آمار‌های مربوط به فروش و عرضه خودرو، به انتشار گزارش‌های مختلفی درباره پرفروش‌ترین، محبوب‌ترین و پرطرفدارترین خودرو‌های قابل دسترسی و عرضه می‌پردازند که نظر خیل عظیمی از مشتریان بازار‌های جهانی خودرو را به سمت و سوی خود جلب می‌کند.

حالا این گزارش که در وب‌سایت autocar آمده است به مروری بر پرفروش‌ترین خودرو‌های اروپا در فوریه ۲۰۲۰ به تفکیک کشور‌های این قاره سبز پرداخته است. طبق گزارش مذکور در اتریش فولکس واگن گلف، در کرواسی اشکودا اوکتاویا، در فرانسه پژو ۲۰۸، در فنلاند تویوتا کرولا، در سوئیس اشکودا اوکتاویا، در استونی تویوتا RAV ۴، در دانمارک تویوتا یاریس، در جمهوری چک اشکودا اوکتاویا، در آلمان فولکس‌واگن گلف، در یونان تویوتا یاریس، در مجارستان داچیا لوجی، در ایرلند هیوندای توسان، در ایتالیا فیات پاندا، در لتونی پژو ۳۰۸، در لوکزامبورگ فولکس‌واگن گلف، در هلند کیا نیرو، در اسپانیا سئات لئون، در نروژ آئودی ای-ترون، در اسلواکی اشکودا فابیا، در لهستان تویوتا کرولا، در پرتغال رنو کلیو، دررومانی داچیا لوگان و در انگلستان فورد فیستا، خودرو‌های محبوب هستند.

با نگاهی به فهرست منتشر شده می‌توان دریافت که خودروی فولکس واگن گلف در کشور‌های اتریش، آلمان، بلژیک و لوکزامبورگ علاقه‌مندان و مشتریان بیشتری نسبت به سایر کشور‌ها در این قاره سبز دارد. همچنین یکی دیگر از محصولات پرفروش و محبوب در این فهرست خودروی اشکودا اوکتاویا است که در بازار کشور‌هایی همچون سوئیس، جمهوری چک، کرواسی و اسلوونی فروش قابل توجهی را به نام خود به ثبت رسانده است.
 
گستره وسیعی از خودرو‌های تویوتا کرولا و یاریس و راو۴ نیز که در بسیاری از کشور‌های اروپایی طرفداران و محبوبیت زیادی دارند، بیشتر در کشور‌های فنلاند، لهستان، دانمارک و یونان به چشم می‌خورد. همچنین یکی دیگر از نکاتی که در این فهرست نظر کارشناسان و تحلیل‌گران خودرو را به سمت و سوی خود جلب کرده است، روحیه ملی‌گرایی و تمایل بسیاری از شهروندان در کشور‌هایی نظیر ایتالیا، آلمان، سوئد و فرانسه به خریداری و استفاده از خودرو‌های ملی و حمایت از تولید داخلی و وطنی بوده است.
 
همچنین علاقه شهروندان برخی از کشور‌های منطقه اسکاندیناوی یا شمال اروپا نظیر هلند و نروژ به علت یارانه و تسهیلات دولتی به خریداری وسایل نقلیه برقی پاک و دوستدار محیط زیست قابل توجه است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه