پرداخت وام به همه یارانه بگیران کشور

پرداخت وام به همه یارانه بگیران کشور

یارانه بگیران یک میلیون تومان اعتبار دریافت می‌کنند، بیش از ۲۳ میلیون خانوار یارانه بگیر اعتبار یک میلیون تومانی می‌گیرند.
کد خبر: ۷۹۰۰۶
بازدید : ۵۵۲۷
۱۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۸
پرداخت وام به همه یارانه بگیران کشور
 
صبح امروز رئیس جمهور از پرداخت اعتبار یک میلیونی به ۲۳ میلیون خانوار یارانه بگیر خبر داد که به جزئیات و زمان واریز آن پرداخته ایم.

پس از شیوع ویروس کرونا دولت با انواع ابزار‌های مالی به دنبال حمایت از اقشار مختلف جامعه اعم کسب و کار‌ها و افراد بدون درآمد بر آمد. پس از واریز ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان به سراغ وام یک تا ۲ میلیونی برای کسب و کار‌های آسیب دیده از کرونا رفت و حال طرح جدیدی برای حمایت از مردم را در دست دارد.

جزئیات پرداخت تسهیلات به آسیب دیدگان از شیوع ویروس کرونا
۳ میلیون نفر ۲۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان
۴ میلیون نفر یک تا ۲ میلیون وام
۲۳ میلیون خانوار اعتبار یک میلیون تومانی

صبح امروز بود که رئیس جمهور در جلسه با اعضای دولت از پرداخت اعتبار یک میلیونی به افراد یارانه بگیر خبر داد.
حسن روحانی بیان کرد: یارانه بگیران یک میلیون تومان اعتبار دریافت می‌کنند، بیش از ۲۳ میلیون خانوار یارانه بگیر اعتبار یک میلیون تومانی می‌گیرند.

وی افزود: بازپرداخت این اعتبار در مدت ۲۴ ماه خواهد بود که به تدریج از یارانه این خانوار‌ها کم می‌شود. برای این منظور تقریبا حدود ۲۵ هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.

زمان پرداخت وام یک میلیون تومانی به یارانه بگیران اعلام می‌شود
همچنین در تکمیل این گزارش یک منبع آگاه در سازمان برنامه و بودجه کشوری از جزئیات این طرح خبر داد و گفت: در روز‌های گذشته از جزئیات این طرح در ستاد اطلاع رسانی دولت صحبت‌هایی صورت گرفته بود تا به خانوار‌های یارانه بگیر به میزان یک میلیون تومان اعتبار خرید تعلق بگیرد، اما هنوز جزئیات و نحوه پرداخت آن به افراد در دست تدوین است و چیز بیشتری مشخص نیست.

این منبع آگاه ادامه داد: این میزان اعتبار که رقم یک میلیون تومان است با وام یک تا دو میلیون تومانی که قرار است به اقشار آسیب دیده پرداخت شود متفاوت بوده و جزئیات آن در آینده‌ای نزدیک اعلام خواهد شد.
برچسب ها: یارانه وام کرونا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین