ادامه جنجال‌های امیرتتلو در یوتیوب
کوچ تتلو و طرفدارنش از اینستاگرام به یوتیوب

ادامه جنجال‌های امیرتتلو در یوتیوب

امیر تتلو خواننده زیرزمینی ساکن ترکیه، بار‌ها تلاش کرد تا صفحه کاربری خود را در اینستاگرام بازیابی کند، اما با ناامیدشدن، از این شبکه اجتماعی کوچ کرد و به شبکه یوتیوب پیوست تا دوباره طرفدارانش موسوم به "تتلیتی ها" را دور خود جمع کند. پس از آن تتلو، ویدیویی ۲۰ دقیقه‌ای از خود منتشر و از اظهارات جنجالی اش در مورد واژه "حرمسرا" دفاع کرد. او همچنین گفت که از شبکه بی بی سی به دلیل اتهامات بی اساس شکایت خواهد کرد.
کد خبر: ۷۹۹۴۳
بازدید : ۵۳۹۳
۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۷
ادامه جنجال‌های امیرتتلو در یوتیوب
 
فرادید| هفته گذشته بود که صفحه کاربری امیرتتلو خواننده زیر زمینی و پرحاشیه از اینستاگرام حذف شد. حالا چند روز پس از این اتفاق، او صفحه جدید خود را در یوتیوب ایجاد کرده و از طرفدارانش خواسته است تا به این شبکه بپیوندند. چند ساعت پس از ساخت صفحه جدید در یوتیوب آمار دنبال کنندگان او از ۱۰۶ هزار نفر نیز گذشت. او گفته است که دیگر به شبکه اجتماعی اینستاگرام برنمی گردد. البته او ابراز امیدواری کرده تا از این راه کسب درآمد هم داشته باشد.

به گزارش فرادید، امیر تتلو همچنین از طرفدارانش خواسته تا اینستاگرام را تحریم کنند و ویدیو‌های اشتراک گذاری شده در یوتیوب را در محیط اینستاگرام منتشر نکنند تا افرادی بیشتری به یوتیوب اضافه شوند.  

تحریم اینستاگرام توسط او در شرایطی اتفاق افتاد که چند روز پس از حذف صفحه ۴ میلیون و ۵۰۰ فالوئری اش، تتلو دوباره صفحه جدیدی ایجاد کرد، اما اینستاگرام دوباره اقدام به حذف صفحه کاربری او کرد و البته سخنگوی این شبکه اجتماعی هم در گفتگو با رسانه‌ها اعلام کرده که دیگر اجازه فعالیت به او در اینستاگرام را نخواهد داد.  

حذف صفحه امیر تتلو از اینستاگرام پس از آن اتفاق افتاد که او در استوری حساب کاربری اینستاگرام خود از طرفدارانش خواسته بود تا دختران نوجوان بین ۱۵ تا ۲۰ سال که گیاهخوار و ورزشکار باشند را به او معرفی کنند. همچنین چندین صفحه افراد منتسب به او از دختران خواسته بودند به آنچه آن‌ها «حرمسرای سلطان» خوانده بودند بپیوندند.

در پی این اظهارات جنجال‌برانگیز، انتقاد‌های بسیاری در شبکه‌های اجتماعی توسط فعالان مدنی و حقوق بشر علیه این خواننده پدید آمد و کاربران با گزارش این تخلف او به اینستاگرام خواهان مسدود شدن صفحه تتلو شدند.

البته این خواننده زیرزمینی ساکن ترکیه بعد از بالا گرفتن انتقادات، استوری‌های پیشین را پاک کرد و با استفاده از الفاظ رکیک مدعی شد تمام مطالب منتسب به او با فوتوشاپ ایجاد شده است. اما درنهایت گزارشات کاربران باعث شد تا حساب کاربری تتلو مسدود شود.

پس از این امیر تتلو در کانال تلگرامی خود از فعالان مدنی و برخی رسانه‌ها به شدت انتقاد کردو اظهارات آن‌ها را ناشی از حسادت و خودخواهی دانست. او بار دیگر درخواست جنجالی خود مبنی بر پیوستن دختران ۱۵ تا ۱۸ ساله به "حرامسرا" را دوباره تکرار کرد. کانال تلگرامی امیرتتلو بیش از یک میلیون و دویست هزار عضو دارد.  

البته او چندین اظهار نظر آشفته در کانال تلگرامی خود مطرح کرد. او نوشت: "با این همه نادیده‌گرفته شدن باید تا حالا خودکشی می‌کردم، اما جراتش را ندارم. "
او در پیامی که ساعتی بعد منتشر کرده، نوشته است: "من با کمترین امکانات و بدون تبلیغ موزیک منتشر می‌کنم و هیت می‌شود و دیگران کلی امکانات هم دارند به کیفیت من نمی‌رسند. "
ادامه جنجال‌های امیرتتلو در یوتیوب

پیوستن به یوتیوب و ادامه جنجال‌ها 

امیر تتلو خواننده زیرزمینی ساکن ترکیه، بار‌ها تلاش کرد تا صفحه کاربری خود را در اینستاگرام بازیابی کند، اما با ناامیدشدن، از این شبکه اجتماعی کوچ کرد و به شبکه یوتیوب پیوست تا دوباره طرفدارانش موسوم به "تتلیتی ها" را دور خودجمع کند. پس از آن تتلو، ویدیویی ۲۰ دقیقه‌ای از خود منتشر و از اظهارات جنجالی اش در مورد واژه "حرمسرا" دفاع کرد. او همچنین گفت که از شبکه بی بی سی به دلیل اتهامات بی اساس شکایت خواهد کرد.

او در ادامه این جنجال ها، قطعه جدید خود با نام "حرمسرا" را درصفحه کاربری یوتیوب خود منتشر کرد.

در حال حاضر صفحه کاربری امیر تتلو در یوتیوب بیش از ۱۰۶ هزار دنبال کننده دارد، او از طرفدارانش خواسته تا دیگر در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعالیت نکنند. او به طرفدارانش وعده داد که از طریق شبکه یوتیوب می‌توانند کسب درامد هم داشته باشند.  

او به طرفدارانش گفته است که  لایو‌های جنجالی گذشته را هر شب در شبکه یوتیوب ادامه خواهد داد.
 
یوتیوب دومین وبگاه پرطرفدار در جهان پس از گوگل و پیش از فیس‌بوک و بزرگترین شاخه گوگل است که در نوار ابزار این وبگاه دیده می‌شود.
 
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین