آزار و اذیت زنان به دست مسافرکش قلابی

آزار و اذیت زنان به دست مسافرکش قلابی

پس از طی مسافتی ناگهان تغییر مسیر داده و در یکی از خیابان‌های فرعی و خلوت با تهدید سلاح سرد علاوه بر آزار و اذیت، اموالم را سرقت کرد و بعد هم من را همانجا بیرون انداخت و رفت.
کد خبر: ۸۰۰۹۹
بازدید : ۱۱۸۸۹
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۱
آزار و اذیت زنان به دست مسافرکش قلابی
 
مرد تبهکار که در پوشش مسافرکش با سوار کردن زنان تنها آن‌ها را مورد آزار و اذیت قرار می‌داد و اموالشان را سرقت می‌کرد توسط اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت دستگیر شد. بیستم فروردین امسال پرونده‌ای با موضوع سرقت مقرون به آزار و اذیت با شکایت خانمی جوان برای رسیدگی تخصصی از شعبه نهم بازپرسی دادسرای ۲۷ تهران به اداره شانزدهم پلیس آگاهی ارجاع شد.

شاکی با حضور در اداره شانزدهم به مأموران گفت: ۲ روز پیش از میدان صادقیه به مقصد میدان پونک سوار یک دستگاه خودروی پراید سفید رنگ شدم که راننده آن جوانی حدوداً ۳۵ ساله بود که پس از طی مسافتی ناگهان تغییر مسیر داده و در یکی از خیابان‌های فرعی و خلوت با تهدید سلاح سرد علاوه بر آزار و اذیت، اموالم را سرقت کرد و بعد هم من را همانجا بیرون انداخت و رفت.
 
در این بین ۳ پرونده مشابه دیگری به‌همین شیوه به پلیس آگاهی ارجاع شد و شاکیان از همان راننده خودروی پراید اعلام شکایت کردند.

سرهنگ علی گودرزی معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت گفت: با توجه به اینکه شاکی به‌خاطر شرایط روحی‌اش موفق به برداشتن پلاک خودرو نشده بود، مأموران راهی محل وقوع جرم شدند و در تحقیقات اولیه و بررسی‌های میدانی موفق شدند شماره پلاک خودروی متهم را به‌دست آورند و با بررسی بیشتر مشخص شد که خودرو ۱۵ فروردین ماه از محله کن سرقت شده است.
 
وی افزود: با جمع‌بندی اطلاعات به‌دست آمده هویت واقعی مرد تبهکار به نام مهران ۳۶ ساله که دارای سوابق کیفری در زمینه‌های سرقت خانه و خودرو بود، شناسایی شد و در ادامه تحقیقات پلیسی مخفیگاه مهران در حوالی ستارخان شناسایی و مأموران موفق شدند با هماهنگی مقام قضایی متهم را در ۲۴ فروردین ماه در یک عملیات پلیسی دستگیر کنند و در بازرسی از آن مکان، خودروی سواری پراید که متهم با آن اعمال مجرمانه‌اش را مرتکب شده بود نیزکشف شد.

مهران در بازجویی‌ها منکر جرایم ارتکابی بود که پس‌از مواجهه حضوری با شاکیان ناچار به اعتراف شد و گفت: من پس از سرقت خودروی پراید، زنان مسافر را از حوالی میدان آزادی و میدان صادقیه سوار می‌کردم و پس از طی مسافتی تغییر مسیر داده و آن‌ها را به خیابان‌های خلوت می‌بردم و در یک فرصت مناسب با تهدید سلاح سرد نقشه خود را عملی و اموال آن‌ها را سرقت می‌کردم و بعد هم متواری می‌شدم.

سرهنگ گودرزی در پایان گفت: تاکنون ۴ نفر از شاکیان شناسایی شده‌اند و متهم با صدور قرار قانونی برای انجام تحقیقات تکمیلی و کشف جزئیات پرونده در اختیار اداره شانزدهم قرار دارد.
 
منبع: روزنامه ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه