قتل دوست صمیمی با سلاح شکاری

قتل دوست صمیمی با سلاح شکاری

روز جنایت باز پولم را طلب کردم، ولی جروبحثمان بالا گرفت و من هم با سلاحی که به همراه داشتم یک تیر به سینه‌اش شلیک کردم و بلافاصله متواری شدم.
کد خبر: ۸۰۵۰۳
بازدید : ۱۱۲۵۷
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۷
قتل دوست صمیمی با سلاح شکاری
 
فردی که دوسال‌ونیم پیش با استفاده از سلاح شکاری، مردی ۴۰ ساله را به قتل رسانده و فرار کرده بود، بازداشت شد. ساعت ۳ بعدازظهر روز ۱۵ شهریور سال ۹۶ شهروندان در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ از وقوع تیراندازی منجر به قتل در میدان اصلی باقرشهر خبر دادند.

با حضور مأموران کلانتری و تأیید خبر اولیه، موضوع به کارآگاهان اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران اطلاع داده شد و آن‌ها به همراه تیم بررسی صحنه جرم راهی محل شدند.

کارآگاهان در بررسی‌های اولیه هویت متوفی را به نام هاشم ۴۰ ساله شناسایی و مشاهده کردند او از ناحیه سینه مورد اصابت گلوله سلاح شکاری قرار گرفته است. جسد به دستور قاضی شعبه ۱۰۳ دادگستری کهریزک به پزشکی قانونی منتقل شد.
 
سپس کارآگاهان در تحقیقات میدانی و گفتگو با شاهدان عینی جنایت، هویت قاتل را به نام هرمز ۵۰ ساله شناسایی کردند و مشخص شد هرمز و هاشم با هم دوست هستند و بر سر اختلافات مالی درگیری‌شان بالا گرفته بود که هرمز هاشم را به قتل رساند و متواری شد.

با مشخص‌شدن این موضوع، دستور دستگیری قاتل فراری صادر شد و قاتل متواری تحت تعقیب پلیس تهران قرار گرفت.

کارآگاهان با بهره‌گیری از روش‌های علمی کشف جرم و با انجام اقدامات پیچیده، مخفیگاه قاتل را در یکی از شهر‌های غربی کشور شناسایی کردند و با هماهنگی و اخذ نیابت قضائی راهی این محل شدند.

آن‌ها قاتل را چند روز پیش در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و در بازرسی از مخفیگاه وی یک قبضه سلاح شکاری به همراه دو خشاب سلاح کلاشینکف و ۹۹ فشنگ جنگی سلاح کلاشینکف و تعداد ۹ فشنگ کلت کمری کشف و به اداره دهم پلیس آگاهی تهران منتقل کردند.

هرمز در بازجویی‌ها ضمن اعتراف به قتل دوستش گفت: من مدتی قبل مبلغ ۵۰ میلیون تومان به دوستم قرض دادم و قرار شد در موعد مقرر وجه را پرداخت کند. با گذشت مدتی پولم را مطالبه کردم، ولی او طفره رفت.

روز جنایت باز پولم را طلب کردم، ولی جروبحثمان بالا گرفت و من هم با سلاحی که به همراه داشتم یک تیر به سینه‌اش شلیک کردم و بلافاصله متواری شدم.

سرهنگ کارآگاه علی گودرزی، معاون جنایی پلیس آگاهی پایتخت، با تأیید این خبر گفت: با توجه به دستگیری قاتل متواری و اعتراف صریح به قتل با انگیزه اختلاف مالی و کشف سلاح و فشنگ‌های ممنوعه، متهم با صدور قرار قانونی از سوی مقام قضائی برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان اداره دهم قرار گرفت.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین