چگونه اقامت اروپا بگیریم؟

چگونه اقامت اروپا بگیریم؟

هر ساله متقاضیان زیادی برای دریافت اقامت کشور‌های اروپایی، اقدام به مهاجرت می‌کنند. اگر افراد شرایط لازم برای مهاجرت به کشور‌های اروپایی را داشته باشند، اخذ اقامت کشور‌های اروپایی کار چندان سختی نخواهد بود. بهتر است متقاضیان قبل از اقدام به مهاجرت به کشور‌های اروپایی به یک موسسه مهاجرتی معتبر مراجعه کنند.
کد خبر: ۸۰۶۸۷
بازدید : ۶۸۴۷
۱۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۲
چگونه اقامت اروپا بگیریم؟
فرادید| هر ساله متقاضیان زیادی برای دریافت اقامت کشور‌های اروپایی، اقدام به مهاجرت می‌کنند. اگر افراد شرایط لازم برای مهاجرت به کشور‌های اروپایی را داشته باشند، اخذ اقامت کشور‌های اروپایی کار چندان سختی نخواهد بود. بهتر است متقاضیان قبل از اقدام به مهاجرت به کشور‌های اروپایی به یک موسسه مهاجرتی معتبر مراجعه کنند.

اخذ اقامت اروپا به معنای آن است که یک کشور اروپایی به شما یک کارت اقامت اعطا نماید و به دلیل داشتن کارت اقامت بتوانید در کشور مربوطه زندگی کنید. اقامت اروپا در ابتدا ممکن است موقت و یا دائم باشد. برخی از اقامت‌های موقت اروپا بعد از گذشت چند سال به اقامت دائم منجر می‌شوند.
 

اخذ اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری:

اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری بهترین روشی است که می‌توان روی آن حساب کرد و درصد موفقیت در آن معمولا بالای ۹۵ درصد است. برای اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری روش‌های متفاوتی وجود دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.
چگونه اقامت اروپا بگیریم؟

اخذ اقامت اروپا از طریق خرید ملک:

برخی کشور‌ها از جمله پرتغال و یونان برنامه اخذ اقامت از طریق خرید ملک دارند. به این ترتیب که متقاضی برای خود ملکی می‌خرد و سند قطعی ملک خود را دریافت می‌کند. در این مرحله می‌تواند ملک را اجاره دهد و یا برای استفاده شخصی خود از آن استفاده کند. به دلیل سرمایه گذاری که متقاضی انجام داده است، اقامت اروپا به او و خانواده او اعطا می‌شود.

افرادی که از طریق خرید ملک اقامت اروپا را کسب می‌کنند، در میان راضی‌ترین متقاضیان قرار دارند، چون با گذشت زمان کمی هم سرمایه گذاری خوبی انجام می‌دهند که در بسیاری مواقع برای آن‌ها سود آور است و هم اقامت اروپا را کسب می‌نمایند. بر خلاف روش‌های دیگر معمولا در این روش‌ها سردرگمی وجود ندارد، شرط حضور فیزیکی یا وجود ندارد و یا خیلی کوتاه است و احتمال رد شدن پرونده از طرف دولت بسیار کم است.
 

اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک:

با خرید ملک در پرتغال به ارزش حداقل ۵۰۰,۰۰۰ یورو و یا خرید ملک قدیمی و در حال بازسازی به ارزش حداقل ۲۸۰,۰۰۰ یورو می‌توان اقامت پرتغال را کسب نمود. علاوه بر هزینه خرید ملک، هزینه‌های جانبی دیگری از جمله مالیات نقل و انتقال ملک و هزینه اداره مهاجرت وجود دارد.
چگونه اقامت اروپا بگیریم؟

اخذ اقامت یونان از طریق خرید ملک:

با خرید ملک در یونان به ارزش حداقل ۲۵۰,۰۰۰ یورو می‌توان اقامت یونان را کسب نمود. اقامت یونان هر ۵ سال یک بار تمدید می‌شود. به منظور تمدید اقامت یونان از طریق خرید ملک نباید ملک خود را بفروشید و یا باید بلافاصله بعد از فروش، ملک دیگری به ارزش حداقل ۲۵۰,۰۰۰ یورو خریداری نمایید. اقامت یونان شامل متقاضی اصلی، همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال می‌شود.


اخذ اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری در بیزینس استارتاپ:

کشور پرتغال یک برنامه منحصر به فرد ارائه کرده است که تنها با ۱۸۰,۰۰۰ یورو سرمایه گذاری غیر فعال در یک بیزینس استارتاپ اقامت پرتغال را خیلی سریع اعطا می‌کند. این روش که به ویزای انجل پرتغال معروف است نیاز به حضور فیزیکی ندارد و خیلی سریع به نتیجه می‌رسد. در این روش افراد تنها با سرمایه گذاری به ارزش ۱۸۰,۰۰۰ یورو بدون هزینه‌های جانبی اقامت پرتغال را کسب خواهند کرد. برنامه انجل ویزای پرتغال از نظر سرعت، تضمین، هزینه مقرون به صرفه و امکان دریافت تابعیت و پاسپورت اتحادیه اروپا بدون نیاز به حضور فیزیکی در حال حاضر یک برنامه بی رقیب در دنیا است.
 
چگونه اقامت اروپا بگیریم؟

اقامت و پاسپورت قبرس از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک:

با سرمایه گذاری به ارزش حداقل ۲,۰۰۰,۰۰۰ یورو در خرید ملک در قبرس اتحادیه اروپا می‌توانید در حدود ۸ ماه اقامت و تابعیت قبرس را کسب نمایید. قبرس یک کشور اتحادیه اروپا است و تابعیت آن بسیار با ارزش است. از این رو این برنامه یکی از گران‌ترین برنامه‌های موجود است، چرا که در کمتر از ۸ ماه متقاضیان فقط به دلیل سرمایه گذاری در ملک در قبرس تابعیت و پاسپورت این کشور را کسب کرده و بدون نیاز به حضور فیزیکی و یا شرط زبان شهروند کل اتحادیه اروپا خواهند شد، به این معنا که علاوه بر مزایای بی نظیر سفر بدون ویزا در اکثر کشور‌های مهم دنیا، می‌توانند در هر کشور اتحادیه اروپا کار، زندگی و تحصیل نمایند.

علاوه بر ۲,۰۰۰,۰۰۰ یورو خرید ملک باید ۱۵۰,۰۰۰ یورو بلاعوض پرداخت شود و مالیات نقل و انتقال ملک هم باید در نظر گرفته شود.
 

اقامت و پاسپورت مونته نگرو:

مونته نگرو یک کشور بسیار زیبای اروپایی است. به تازگی یک برنامه اخذ اقامت و تابعیت از طریق سرمایه گذاری به تصویب دولت مونته نگرو رسیده است و تحت این برنامه متقاضیان می‌توانند با پرداخت ۱۰۰,۰۰۰ یورو بلاعوض به دولت به علاوه سرمایه گذاری در یکی از پروژه‌های تایید شده دولت در حدود ۶ ماه اقامت و تابعیت این کشور را بدست نمایند.

مزایای اخذ اقامت و تابعیت کشور مونته نگرو اجازه کار و تحصیل و زندگی در مونته نگرو و امکان سفر بدون ویزا در کل کشور‌های حوزه شنگن است. همچنین پیش بینی می‌شود که مونته نگرو در سال‌های آینده به اتحادیه اروپا بپیوندد که در آن صورت شهروندان آن از مزایای بی نظیر داشتن تابعیت یک کشور اتحادیه اروپا بر خوردار خواهند بود.
 
چگونه اقامت اروپا بگیریم؟
مزایای اخذ اقامت اروپا:
داشتن کارت اقامت از یک کشور اروپایی مزایای بسیاری به همراه دارد، مخصوصا اگر آن کشور یک کشور عضو شنگن و اتحادیه اروپا مانند پرتغال و یونان باشد. از جمله مزایایی که داشتن اقامت از این کشور‌ها دارد، امکان سفر بدون ویزا و آزادی حرکت در سرتاسر کشور‌های حوزه شنگن است. دارنده کارت اقامت اروپا از یکی از این کشور‌ها می‌تواند به هر کشور حوزه شنگن وارد شود و در هر ۱۸۰ روز ۹۰ روز را در کشور‌های حوزه شنگن به عنوان توریست سپری کند. همچنین دارنده کارت اقامت اروپا می‌تواند در کشوری که از آن اقامت کسب کرده زندگی و تحصیل کند و کارآفرین باشد.

اکثر برنامه‌های اخذ اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری بعد از گذشت چند سال به دریافت شهروندی و تابعیت و پاسپورت کشور اروپایی منجر می‌شوند. شهروند یک کشور اتحادیه اروپا شهروند تمام کشور‌های اتحادیه اروپا محسوب می‌شود که این امکانات و فرصت‌های بی نظیری در اختیار متقاضیان و خانواده‌های آن‌ها قرار می‌دهد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین
فواید فوق‌العاده لوبیا قرمز
ماده غذایی بی‌نظیر برای مبارزه با بیماری

فواید فوق‌العاده لوبیا قرمز

سه نوشیدنی ساده برای کاهش وزن!
خواص قهوه، آب خنک و چای سبز را بشناسید

سه نوشیدنی ساده برای کاهش وزن!

خواندنی‌ها
دشمن بیماری‌های قلبی
چرا باید آجیل عید بخوریم؟

دشمن بیماری‌های قلبی

تمرینات ورزشی برای تقویت عضلات پشت و کاهش درد
چگونه درد پشت را با ورزش آرام کنیم؟

تمرینات ورزشی برای تقویت عضلات پشت و کاهش درد

فواید فوق‌العاده لوبیا قرمز
ماده غذایی بی‌نظیر برای مبارزه با بیماری

فواید فوق‌العاده لوبیا قرمز