قتل دخترجوان با تبر به دست پدرش

قتل دخترجوان با تبر به دست پدرش

داخل اتاق بهم ریخته شده بود و همه لباس‌های دختر ۲۲ ساله وسط اتاق بود، مادر و خواهر ریحانه عامری شروع به مرتب کردن اتاق می‌کنند که در بین لباس‌ها احساس خیس بودن لباس‌ها می‌کنند که با نگرانی لباس‌ها را کنار می‌زنند و متوجه می‌شوند وسط اتاق پر از خون است.
کد خبر: ۸۱۵۴۵
بازدید : ۱۰۸۸۳
۲۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰

قتل دخترجوان با تبر به دست پدرش

ریحانه عامری دختر ۲۲ ساله کرمانی توسط پدرش با ضربات تبر کشته و این بار قتلی مشابه رومینا اشرفی در کرمان تکرار شد. از صبح سه شنبه خبری مبنی بر قتل دختر جوانی به نام ریحانه عامری منتشر شد که معاونت اجتماعی پلیس استان کرمان در خصوص این پرونده خبر قتل ریحانه عامری را تایید و درباره جزئیات پرونده اعلام کرد که تحقیقات در حال بررسی است و بیان جزئیات آن به دستور مقام قضایی اعلام خواهد شد.

ماجرای قتل ریحانه عامری در کرمان
صبح روز دوشنبه ۲۶ خرداد ماه امسال خواهر ریحانه عامری برای دیدن خانواده اش به خانه پدری اش در کرمان می‌رود، این دختر وقتی وارد خانه شد، هیچ یک از اهالی خانه داخل خانه نبودند و در اتاق ریحانه نیز بسته بود.

دختر جوان در خانه منتظر بازگشت پدر و مادر و خواهر بود که متوجه جابه جا شدن قالی‌های داخل خانه می‌شود و آن‌ها را شروع به مرتب کردن می‌کند.

خواهر ریحانه عامری در انتظار اهالی خانه بود که پدرش با چهره‌ای آشفته و لباس‌های بهم ریخته وارد خانه شد و بدون اینکه حرفی بزند به اتاقش رفت و دوباره از خانه خارج شد.

دقایقی بعد از رفتن پدر ریحانه عامری، مادر ریحانه که برای تعویض پلاک خودرویش از خانه خارج شده به خانه بازگشت.

مادر جوان وقتی متوجه می‌شود ریحانه داخل خانه نبوده متعجب می‌شود و به دختر دیگرش می‌گوید که شب گذشته ریحانه ساعت ۲۳:۳۰ به خانه بازگشت و پدرش با او جروبحث کرد و ریحانه به اتاقش رفت و پدرش تهدید کرد که یک روز ریحانه را می‌کشد.

کسی در خانه فکر نمی‌کرد جنایتی رقم خورده باشد، اما دلشوره عجیبی در دل دختر و مادر خانواده افتاده بود به همین خاطر هر ۲ تصمیم به باز کردن در اتاق ریحانه گرفتند.

در اتاق ریحانه عامری باز شد، داخل اتاق بهم ریخته شده بود و همه لباس‌های دختر ۲۲ ساله وسط اتاق بود، مادر و خواهر ریحانه عامری شروع به مرتب کردن اتاق می‌کنند که در بین لباس‌ها احساس خیس بودن لباس‌ها می‌کنند که با نگرانی لباس‌ها را کنار می‌زنند و متوجه می‌شوند وسط اتاق پر از خون است.

قتل دخترجوان با تبر به دست پدرش
پلیس کرمان در خانه ریحانه عامری
مادر و خواهر ریحانه عامری با دیدن این صحنه هولناک با پلیس تماس می‌گیرند و خیلی زود تیم‌های پلیسی در محل حاضر می‌شوند و در تحقیقات ابتدایی مشخص می‌شود مسیر خون تا کنار خودرو رفته است و فرضیه قتل پیش روی ماموران قرار گرفت.

نبود یکی از تبر‌های پدر ریحانه عامری فرضیه قتل این دختر ۲۲ ساله با تبر را پررنگ‌تر می‌کند و ماموران موبایل پدر ریحانه عامری را ردیابی می‌کنند و مشخص می‌شود وی در بیابان‌های روستای اختیار آباد بوده که در همین حین پدر وارد خانه می‌شود.

پدر ریحانه عامری وقتی وارد خانه شد، سراسیمه بود و سکوت کرده بود، پلیس و مردم به دنبال سرنخی از ریحانه عامری بودند و این در حالی بود که صندوق عقب خودروی پدر ریحانه عامری و پلاک خودرویش خون آلود بود.

تحقیقات ادامه داشت تا اینکه ساعت ۱۱ شامگاه دوشنبه پدر ریحانه عامری سکوتش را شکست و ادعا کرد دخترش را با ضربات تبر به قتل رسانده و او را به بیابان‌های روستای اختیارآباد در اطراف کرمان منتقل کرده است.

پدر ریحانه عامری که مثل رومینا اشرفی دختر ۱۳ ساله تالشی توسط پدرش به قتل رسیده است گفت: ریحانه سرکش بود مدام فیلم‌های مدلینگ، و تصاویر نامناسب از خود در اینستاگرام منتشر می‌کرد، گفته بودم او را به قتل می‌رسانم تا اینکه دیشب دیر آمد و تصمیمم قطعی شد. و ریحانه را کشتم.

ریحانه عامری سه سال پیش هم تا حد مرگ رفته بود

ریحانه عامری که توسط پدرش در کرمان با ضربات تبر کشته شد ۳ سال پیش هم تا حد مرگ پیش رفته بود.

دو شنبه ۲۸ خرداد ماه دختر ۲۲ ساله کرمانی به نام ریحانه عامری توسط پدرش با تبر به قتل رسید و خواهرش دومین بار نتوانست جان ریحانه را نجات بدهد.

خواهر ریحانه عامری وقتی پدرش اعتراف کرد دخترش را با تبر به قتل رسانده است نزد تیم تحقیقاتی فاش کرد دختر ۲۲ ساله در سال ۹۶ نیز تا لب مرگ پیش رفته بود.

این تحقیقات نشان داد پدر ریحانه عامری که از دست رفتار‌های دخترش خسته شده بود ۳ سال پیش ریحانه را تا حد مرگ کتک زده است تا جاییکه دست و پای ریحانه شکسته بود و خواهرش با رساندن دختر ۲۲ ساله کرمانی به بیمارستان و نجات او از دست پدر باعث شده است تا او از قتل نجات یابد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین