قبض آب تهرانی‌ها چقدر است؟

قبض آب تهرانی‌ها چقدر است؟

مشوق‌های متعددی برای مشترکان کم مصرف در نظر گرفته شده یکی از آن‌ها این است که این دسته از مشترکان می‌توانند قبوض آب خود را در هر ماه پرداخت نکنند و بعد از گذشت چندماه به‌طور یکجا پرداخت را انجام دهند.
کد خبر: ۸۱۵۹۵
بازدید : ۵۸۲۵
۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۳
مدیرعامل شرکت آب‌وفاضلاب استان تهران با اشاره به قبوض آب تهرانی‌ها گفت: به طور میانگین خانواده‌هایی که مدیریت مصرف آب دارند حدود ۱۵ تا ۱۶ هزار تومان هزینه قبض آب پرداخت می‌کنند که این مساله شامل حال ۶۰ درصد تهرانی‌ها می‌شود.
 
محمدرضا بختیاری با بیان اینکه اگر میزان مصرف آب این دسته از مشترکان کاهش یابد تخفیف‌های ویژه‌ای برای آن‌ها در نظر گرفته شده است تا جایی که می‌توانند میزان هزینه را بیش از این کاهش دهند، اظهار کرد: مشوق‌های متعددی برای مشترکان کم مصرف در نظر گرفته شده یکی از آن‌ها این است که این دسته از مشترکان می‌توانند قبوض آب خود را در هر ماه پرداخت نکنند و بعد از گذشت چندماه به‌طور یکجا پرداخت را انجام دهند.
 
وی با تاکید بر اینکه مشترکانی که بین ۱۵ تا ۱۶ هزار تومان هزینه قبوض آب برای آن‌ها صادر می‌شود، می‌توانند به طور مثال بعد از چهار ماه هزینه را پرداخت کنند، تصریح کرد: یکی از مشکلات فعلی در صنعت آب قیمت بسیار پایین این مایه حیات است که به دلیل ملاحظات دولت برای اینکه مردم تحت فشار قرار نگیرند قیمت آب آن‌طور که باید افزایش نمی‌یابد.
برچسب ها: قبض آب تهران هزینه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین