سقوط مرگ‌بار سارق هنگام فرار

سقوط مرگ‌بار سارق هنگام فرار

متهم قبل از ورود کارآگاهان به مخفیگاهش از پنجره آپارتمان به سمت زمین خود را پرتاب کرد و با توجه به ارتفاع ساختمان از نقاط مختلف بدن دچار آسیب و در بیمارستان فوت شد.
کد خبر: ۸۱۸۳۲
بازدید : ۸۳۶۹
۰۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۶
سقوط مرگ‌بار سارق هنگام فرار
 
سقوط مرگ‌بار سارق حرفه‌ای به سرقت‌های سریالی از منازل تهران پایان داد. سرهنگ کارآگاه احمد نجفی، معاون مبارزه با سرقت‌های خاص پلیس آگاهی پایتخت، دراین‌باره گفت: سال گذشته گزارشی مبنی‌بر سرقت منزل شخصی در تهرانسر به مأموران کلانتری اعلام شد و پس از ارجاع پرونده به پلیس آگاهی کارآگاهان در تحقیقات میدانی فهمیدند سرقت از منزل مال‌باخته را سه مرد جوان مرتکب شده‌اند. با اینکه هویت دو نفر از سارقان به نام‌های «مهرداد» و «آرسام» به دست آمد، ولی مخفیگاه سارقان شناسایی نشد.

او توضیح داد: دستگیری متهمان در دستور کار قرار داشت تا اینکه کارآگاهان متوجه شدند مهرداد حین سرقت مسلحانه منزل از سوی مأموران کلانتری ۱۳۴ دستگیر و با نام جعلی در بیمارستان بستری شده است.

این مقام انتظامی اظهار کرد: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی، مخفیگاه آرسام در محدوده کیانشهر شناسایی و دستور قضائی برای دستگیری او اخذ و مراقب‌های ویژه از مخفیگاه وی آغاز شد.

او افزود: در رصد‌های اطلاعاتی مشخص شد آرسام در چندین سرقت دیگر نیز حضور داشته و از سوی اداره یکم پلیس آگاهی نیز به اتهام سرقت منزل مسلحانه تحت تعقیب است. درنهایت اکیپی از کارآگاهان به مخفیگاه متهم اعزام شدند و با مسدودکردن همه راه‌های فرار احتمالی، برای دستگیری او وارد  عمل شدند.

این مقام پلیسی تصریح کرد: متهم قبل از ورود کارآگاهان به مخفیگاهش از پنجره آپارتمان به سمت زمین خود را پرتاب کرد و با توجه به ارتفاع ساختمان از نقاط مختلف بدن دچار آسیب و در بیمارستان فوت شد.

نجفی در ادامه گفت: در تحقیقات پلیسی مشخص شد سارقان با تخریب درِ ساختمان، در گروه‌های سه، چهار نفره مرتکب سرقت منزل و خودرو می‌شدند و از خودرو‌های سرقتی برای حضور در محل‌های سرقت استفاده می‌کردند و زمانی که با مقاومت صاحبخانه مواجه می‌شدند، با تهدید سلاح گرم و مصدوم‌کردن مال‌باخته، اموال را سرقت می‌کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه تاکنون هشت نفر از شاکیان شناسایی و اموال کشف‌شده به آن‌ها تحویل داده شده است، گفت: در پالایش‌های اطلاعاتی مشخص شد نامادری سارق متوفی در نگهداری و فروش اموال سرقتی با آرسام همکاری داشته که او نیز با دستور قضائی دستگیر و برای تحقیقات تکمیلی به اداره هفدهم پلیس آگاهی انتقال یافت.

نجفی با اشاره به اینکه کشف جزئیات پرونده و دستگیری سایر اعضای این باند ادامه دارد، گفت: کارشناسان ارزش اموال کشف‌شده از منزل متهم را بیش از صد میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.
برچسب ها: سارق فرار سقوط مرگ
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین