لیونل مسی از بارسلون می‌رود؟

لیونل مسی از بارسلون می‌رود؟

قرارداد لیونل مسی با بارسلون در سال ۲۰۲۱ به پایان می‌رسد. با این حال طبق یکی از بند‌های همین قرارداد، مسی می‌تواند همین تابستان هم بدون پرداخت هیچ غرامتی از بارسلون برود.
کد خبر: ۸۲۱۰۷
بازدید : ۴۶۳
۱۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۹
لیونل مسی از بارسلون می‌رود؟
لیونل مسی از ابتدای شروع فوتبال حرفه‌ای در تیم بارسلونا اسپانیا توپ زده است 


خبر‌ها در دنیای فوتبال حاکی از آن است که رفتن لیونل مسی، ستاره فوتبال، از تیم بارسلون در اسپانیا کم‌کم دارد به واقعیت نزدیک می‌شود. روز جمعه خبری منتشر شد حاکی از این که آینده مسی در این تیم اسپانیایی چندان محکم و مطمئن هم نیست و شایعه رفتن او روز به روز بیشتر قوت می‌گیرد.

در روز‌های اخیر شایعه‌ای بر سر زبان‌ها افتاده است که این بازیکن آرژانتینی احتمال رفتنش از تیم بارسلون را رد نمی‌کند. قرارداد لیونل مسی با بارسلون در سال ۲۰۲۱ به پایان می‌رسد. با این حال طبق یکی از بند‌های همین قرارداد، مسی می‌تواند همین تابستان هم بدون پرداخت هیچ غرامتی از بارسلون برود.

روز جمعه همچنین خبری در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد مبنی بر این که تیم منچستر سیتی می‌تواند مقصد بالقوه مسیِ ۳۳ ساله باشد. سال گذشته جوزپ ماریا بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلون، تأکید کرده بود که لیونل مسی می‌تواند پنج سال دیگر در بارسلون بماند.

یک سایت ورزشی روز جمعه نوشته بود که اگر خاوی، هم‌تیمی سابق مسی، از راه برسد و مدیریت بارسلون را بر عهده بگیرد، شاید مسی از رفتن منصرف شده و متقاعد شود که باز هم در بارسلون بماند.
 
منبع: ایندیپندنت
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین