با ۲۵ سال "دورکاری" چه شکلی می‌شوید؟

با ۲۵ سال "دورکاری" چه شکلی می‌شوید؟

او برای آنکه پشت کامپیوتر می‌نشیند مشکل ستون فقرات دارد. دانشمندان می‌افزایند که کارمندان دورکار چین و چروک بیشتری نسبت به افرادی که برای کار خارج می‌شوند، خواهند داشت.
کد خبر: ۸۲۱۹۷
بازدید : ۱۸۶
۱۷ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۲
متخصصین شبکه جستجوی کار DirectlyApply نشان دادند که اگر فردی ۲۵ سال از خانه کار کند، چه قیافه‌ای پیدا خواهد کرد. خاطر نشان می‌شود که نام زنی که تصویرش با تی شرت مشکی و پیژامه با قلب‌های صورتی منتشر شده، سوزان است.

در این نمونه دانشمندان بررسی کردند که چطور ظاهر فردی که دیگر برای کارکردن از خانه خارج نمی‌شود، تغییر خواهد کرد.

به طور مثال به خاطر زندگی کم تحرک، سوزان اضافه وزن دارد، پاهایش ورم کرده و شانه هایش پهن است. او برای آنکه پشت کامپیوتر می‌نشیند مشکل ستون فقرات دارد. دانشمندان می‌افزایند که کارمندان دورکار چین و چروک بیشتری نسبت به افرادی که برای کار خارج می‌شوند، خواهند داشت.

به گفته‌ی دانشمندان دورکاری همچنین منجر به پرخوری می‌شود و برای همین سوزان شکمی چاق و شانه‌هایی پهن دارد. ضمنا نشستن مداوم پشت کامپیوتر و گردش نکردن باعث می‌شود که سوزان پوست بی رنگ و چشمان قرمز داشته باشد و به همین دلیل هم ریزش مو دارد.

دانشمندان معتقدند که افراد دورکار کمتر با بقیه معاشرت می‌کنند. آن‌ها معتقدند که این امر مشکلات روانی را به دنبال خواهد داشت.
 
با ۲۵ سال
 
 
با ۲۵ سال
منبع: اسپوتنیک
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین