قیمت رهن و اجاره آپارتمان، ۱۵۰ متر مربع به بالا در تهران

قیمت رهن و اجاره آپارتمان، ۱۵۰ متر مربع به بالا در تهران

برخی از این آپارتمان‌ها دوبلکس هستند و برخی واقع در برج‌های بنام تهران و از همین رو مبلغ رهن کامل آن‌ها بعضا حتی تا مترمربعی ۱۰ میلیون تومان نیز پیشنهاد شده است.
کد خبر: ۸۲۵۶۰
بازدید : ۴۹۰۵
۲۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۰
متقاضیان اجاره آپارتمان‌های لوکس‌متراژ در مناطق شمالی شهر طی هفته‌های اخیر با تنوع عرضه روبه‌رو شده‌اند. حجم تقاضای بازار اجاره آپارتمان‌های لوکس‌متراژ بر خلاف بازار اجاره آپارتمان‌های کوچک و میان‌متراژ، معمولا اثر چندانی از نوسان قیمتی نمی‌پذیرد.
 
به این معنا که متقاضیان اجاره این واحد‌ها در جریان مواجه شدن با اجاره‌بهای بالاتر از سطح معمول، دچار تردید نمی‌شوند؛ بنابراین اکنون که بازار اجاره در اغلب نواحی و گروه‌های متراژی زیر ۱۵۰ مترمربع، با چالش قیمت پیشنهادی بالاتر از استطاعت مستاجران دچار رخوت نسبی شده است، بازار اجاره آپارتمان‌های لوکس‌متراژ از چنین عارضه‌ای در امان است.
 
متقاضیان اجاره آپارتمان‌های لوکس‌متراژ اغلب از جنس عموم مستاجران آپارتمان‌های مصرفی نیستند و علت اجاره‌نشینی آن‌ها چیزی به غیر از عدم استطاعت کافی برای خرید مسکن است؛ در نتیجه مقاومت چندانی دربرابر رشد گزاف اجاره‌بها نشان نمی‌دهند. از طرفی امکانات آپارتمان‌های بزرگ‌تر از ۱۵۰ مترمربع اغلب فراتر از آپارتمان‌های مصرفی است و در نتیجه اجاره‌بهای آن‌ها از قواعد رایج بازار تبعیت نمی‌کند.
 
به‌عنوان مثال در حال حاضر اغلب فایل‌های لوکس‌متراژ اجاری موجود نزد بنگاه‌ها از دو واحد پارکینگ و بعضا حتی بیش از این برخوردار هستند. برخی از این آپارتمان‌ها دوبلکس هستند و برخی واقع در برج‌های بنام تهران و از همین رو مبلغ رهن کامل آن‌ها بعضا حتی تا مترمربعی ۱۰ میلیون تومان نیز پیشنهاد شده است. در عین حال آپارتمان‌های مصرفی نیز در این گروه متراژی وجود دارد که تابع قیمت‌های رایج رهن و اجاره در هر محله هستند.
 
قیمت رهن و اجاره آپارتمان، ۱۵۰ متر مربع به بالا در تهران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین