پنج غذا را از بشقاب خود حذف کنید

پنج غذا را از بشقاب خود حذف کنید

النا کالن هشدار می‌دهد: "جهش گلوکز می‌تواند منجر به ایجاد دیابت شود. علاوه بر این، مخمر باعث نفخ می‌شود و عملکرد روده را مختل می‌کند. "
کد خبر: ۸۲۶۶۰
بازدید : ۱۰۸۷۲۰
۳۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۸
کالباس، نان‌های سفید، پنیر، سیب زمینی سرخ کرده و هات داگ‌ها را از لیست منوی روزانه خود حذف کنید. به منظور جلوگیری از بروز مشکلات سلامتی، "النا کالن" متخصص تغذیه در روسیه، غذا‌هایی را که باید از رژیم غذایی حذف شوند را نام برد.
 
پنج غذا را از بشقاب خود حذف کنید
به نظر وی، اول از همه، لازم است که کالباس و سوسیس را حذف کنید، که اغلب "مقدار زیادی چربی، نمک و رنگ به این غذا‌ها اضافه می‌شود". استفاده زیاد از چنین محصولاتی می‌تواند اختلالات جدی در عملکرد کلیه‌ها و کبد ایجاد کند و همچنین بر خاصیت ارتجاعی پوست تأثیر بگذارد.
 
پنج غذا را از بشقاب خود حذف کنید
دومین محصول مضر، غذا‌های اماده و پخته شده است. این متخصص یادآور شد: نان‌ها، پای و نان سفید از شاخص گلیسمی بالایی برخوردار هستند که به طور مستقیم بر میزان قند خون تأثیر می‌گذارد.
 

بیشتر بخوانید: 

۱۶ دستور العمل غذای تابستانی

۹ غذایی که هرگز نباید بخوریدالنا کالن هشدار می‌دهد: "جهش گلوکز می‌تواند منجر به ایجاد دیابت شود. علاوه بر این، مخمر باعث نفخ می‌شود و عملکرد روده را مختل می‌کند. "
 
پنج غذا را از بشقاب خود حذف کنید
این متخصص تغذیه پیشنهاد می‌کند که از فست فود خودداری کند. پنیر، سیب زمینی سرخ کرده و هات داگ همگی با چربی‌های ترانس و نمک اشباع شده اند. مصرف بیش از حد مواد غذایی باعث برهم زدن تعادل آب در بدن می‌شود، باعث تورم و تأثیر منفی بر روی پوست می‌شود.
 
منبع: اسپوتنیک
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه