غذا‌هایی که نباید برای شام خورده شوند

غذا‌هایی که نباید برای شام خورده شوند

غلات نیز در شب نخورید، زیرا حاوی نشاسته هستند و این فقط روند کاهش وزن را بیشتر می‌کند. مانند ماکارونی، سیب زمینی. اگر وزن طبیعی است، نمی‌توانید این همه را از رژیم غذایی حذف کنید. سوال در کمیت است.
کد خبر: ۸۳۷۲۲
بازدید : ۱۰۱۳۵
۳۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۷
غذا‌هایی که نباید برای شام خورده شوند
 
در موقع شام باید از خوردن غذا‌های چرب، محصولات نیمه اماده گوشتث، سوسیس، خودداری کنید. ناتالیا کروگولا متخصص تغذیه، در روسیه در مقاله‌ای نوشت: در موقع شام باید از خوردن غذا‌های چرب، محصولات نیمه اماده گوشتث، سوسیس، خودداری کنید.

به عقیده این متخصص تغذیه، چنین غذایی دستگاه گوارش را سنگین می‌کند.

این متخصص تغذیه در ادامه گفت: "گوشت - گوشت گاو، گوشت گوسفند - چهار تا پنج ساعت زمان لازم برای هضم دارد. این ماده غذایی سنگین است و به بدن اجازه نمی‌دهد در هنگام شب استراحت کند. "

همچنین قبل از خواب، از غذا‌هایی که کالری بالایی دارند و فیبر کم دارند، نخورید.
 
غذا‌هایی که نباید برای شام خورده شوند
کروگولا خاطرنشان کرد: "غلات نیز در شب نخورید، زیرا حاوی نشاسته هستند و این فقط روند کاهش وزن را بیشتر می‌کند. مانند ماکارونی، سیب زمینی. اگر وزن طبیعی است، نمی‌توانید این همه را از رژیم غذایی حذف کنید. سوال در کمیت است. "

همچنین مصرف غذای ترشی و سبزیجات ترش از رژیم غذایی عصرانه که باعث تحریک اشتها می‌شود پرهیز کنید.

کفیر، ماست یونانی، شیر تخمیر شده یا ماست را بدون مواد افزودنی شیرین را به عنوان شام بخورید. به عقیده این متخصص چنین میان وعده کم کالری (در ۱۰۰ گرم - ۵۰-۷۰ کیلو کالری) به خواب شبانه شما آسیب نمی‌رساند.
 
منبع: اسپوتنیک
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین