کلاس بدن‌سازی در ساعت مچی

کلاس بدن‌سازی در ساعت مچی

هر کسی که ساعت مچی جدید اپل را خریداری کند، سه ماه رایگان از این خدمات برخوردار خواهد بود. اپل هنوز بهای این خدمات را اعلام نکرده است.
کد خبر: ۸۴۸۱۵
بازدید : ۸۵۸۰
۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۰
کلاس بدن‌سازی در ساعت مچی
خدمات فیتنس پلاس تا پایان سال جاری میلادی عرضه خواهد شد
 
اپل کلاس‌های جدید تمرین بدنی را در خدمات فیتنس‌پلاس راه‌اندازی کرده است که با ساعت‌های مچی اپل قابل استفاده است. یوگا، دوچرخه‌سواری در فضای سرپوشیده و دو، از جمله تمرینات بدنی در این کلاس‌ها است. به این ترتیب، اپل به مسیر رقابت با سایر شرکت‌ها مثل پیلوتون پا می‌گذارد که محبوبیت آن به سرعت افزایش یافته است، زیرا مردم در پی راه‌هایی برای انجام تمرینات بدنی در خانه هستند.

این کلاس‌ها در آیفون‌های متصل به ساعت مچی اپل برگزار می‌شود و به کاربران امکان می‌دهد تا تحت نظارت مربیان اپل، تمرینات بدنی کاملی را به صورت تصویری انجام دهند. این کلاس از طریق اپل تی‌وی هم در دسترس است.

اما این کلاس‌ها با ساعت مچی اپل پیوند تنگاتنگی دارند و به کاربران امکان می‌دهد که با انجام تمرین‌های فیتنس پلاس برنامه‌های ورزشی خود را ردگیری و کامل کنند. این خدمات، تازه‌ترین خدمات محتوایی اپل است. اپل پارسال مجموعه امکاناتی شامل اپل تی‌وی پلاس را هم عرضه کرده بود که تولید فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی اپل را به دنبال داشت.

به گفته اپل، خدمات فیتنس پلاس تا پایان سال جاری میلادی عرضه خواهد شد.

هر کسی که ساعت مچی جدید اپل را خریداری کند، سه ماه رایگان از این خدمات برخوردار خواهد بود. اپل هنوز بهای این خدمات را اعلام نکرده است. کاربران می‌توانند از طریق طرح جدید این شرکت به نام اپل‌وان که مجموعه خدمات متنوعی است، اشتراک خریداری کنند.
 
منبع: ایندیپندنت
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین