پرواز ایران ایر به استانبول برقرار شد + جزئیات خرید بلیت و پرواز

پرواز ایران ایر به استانبول برقرار شد + جزئیات خرید بلیت و پرواز

پرواز ایران ایر به استانبول باردیگر برقرار شده است. شرایط و ساعت پرواز‌ها اعلام شده است.
کد خبر: ۸۴۸۳۹
بازدید : ۹۷۷۷
۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۴
پرواز ایران ایر به استانبول برقرار شد + جزئیات خرید بلیت و پرواز
 
هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران “هما” اعلام کرد: براساس مذاکرات به عمل آمده بین دو کشور ایران و ترکیه، مجوز پرواز ایران ایر به استانبول صادر شده است.

در پی گمانه‌زنی‌های صورت گرفته درباره از سرگیری پرواز‌های ترکیه، شرکت هواپیمایی ایران‌ایر اعلام کرد که این پرواز در روز چهارم مهرماه سال جاری با شماره پرواز ۷۱۹ در ساعت ۱۲ و ۱۰ دقیقه از فرودگاه امام خمینی (ره) به مقصد فرودگاه استانبول آغاز می‌شود.

همچنین هموطنان برای خرید بلیت این پرواز می‌توانند به سایت https://ebooking.iranair.com مراجعه و یا با شماره تلفن ۴۶۶۲۱۸۸۸ دفتر فروش تلفنی “هما” تماس حاصل نمایند.

مسافران در پرواز‌های ورودی به استانبول، می‌بایست در محدوده ۷۲ ساعت مانده به پرواز اقدام به انجام آزمایش PCR نموده و نتیجه آن را هنگام ورود به فرودگاه استانبول به ماموران بهداشت آن کشور ارائه کنند.

از خرداد ماه امسال تا کنون چندین و چند بار مقامات کشور ترکیه در پی مذاکرات دو و چند جانبه با کشور‌های مختلف پرواز‌های خود را به صورت رفت و برگشت به کشور‌های مختلف برقرار کرده‌اند.

اخیرا هم که قرار بود پرواز‌های ایران و ترکیه با ایرلاین‌های داخلی از ۱۱ شهریور ماه از سر گرفته شود دوباره مسئولان هواپیمایی و وزارت بهداشت ترکیه مجدادا لغو و تعویق این پرواز‌ها را اعلام کردند.

مسافرانی که پیش از این پرواز آن‌ها با ترکیش به ترکیه کنسل شده است، می‌گویند این ایرلاین در قبال پس دادن پول بلیت هایشان هرگز پاسخگو نیست.

شاید دوباره شاهد این باشیم که خریداران بلیت‌های ترکیش ایرلاین نتوانند به ترکیه پرواز کنند.
 
 
منبع: بیت ران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین