پونتیاک Trans A؛ خودرویی که فقط ۸ دستگاه از آن وجود دارد

پونتیاک Trans A؛ خودرویی که فقط ۸ دستگاه از آن وجود دارد

این نسخه نقره‌ای عضو شماره ۳ از خانواده ۸ نفره مذکور است و تا کنون فقط یک مالک داشته است. کیلومترشمار عدد واقعی ۱۰۹۵ کیلومتر را نشان می‌دهد که آنرا تبدیل به یک مورد فوق استثنایی کرده است.
کد خبر: ۸۵۲۲۵
بازدید : ۹۴۷۸
۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۳
آن‌هایی که طرفدار برند پونتیاک و محصولات آن هستند؛ علاقه ویژه‌ای به نام Trans Am و لوگوی آن روی پونتیاک فایربرد دارند. ترنس ام در واقع یک پکیج ویژه برای فایربرد بود که شامل بروزرسانی‌هایی در هندلینگ، سیستم تعلیق و اسب بخار بیشتر می‌شد.
 
البته تغییرات ظاهری بویژه در قسمت درپوش موتور، اسپویلرها، چراغ‌ها و چرخ‌ها نیز جز بسته ویژه ترنس ام بود. اما اخیرا یک نمونه بسیار کمیاب از پونتیاک از ترنس ام GMMG بلک برد Year One که تنها ۸ نمونه از آن در سال ۲۰۰۲ تولید شده برای ورود به حراج معرفی شده است.

این نسخه نقره‌ای عضو شماره ۳ از خانواده ۸ نفره مذکور است و تا کنون فقط یک مالک داشته است. کیلومترشمار عدد واقعی ۱۰۹۵ کیلومتر را نشان می‌دهد که آنرا تبدیل به یک مورد فوق استثنایی کرده است. در این خودرو از موتور ۵.۷ لیتری ۸ سیلندر LS۱ استفاده شده که ۳۸۰ اسب بخارخروجی و گشتاور ۴۰۰ پوندفوتی دارد. این مجموعه با جعبه دنده اسپرت که فاصله تعویض کوتاه تری دارد؛ هماهنگ شده است.

شاخص صفر تا ۹۶ کیلومتر ترنس ام مذکور ۴.۴ ثانیه محاسبه شده است. قیمت پایه برای حراج هنوز مشخص نشده است:
 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین