هر جای ایران هستید تلفن ثابت شرکتی تهران بگیرید!

هر جای ایران هستید تلفن ثابت شرکتی تهران بگیرید!

استارتاپ‌ها، مشاوران در حوزه‌های مختلف، فریلنسرها، عرضه‌کنندگان خدمات آنلاین، خرده‌فروشان اینترنتی و همچنین شرکت‌هایی که در شهرستان‌ها فعالیت می‌کنند از مشتریان عمده دفتر کار مجازی هستند.
کد خبر: ۸۶۰۳۲
بازدید : ۵۵۵۸
۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۲

هر جای ایران هستید تلفن ثابت شرکتی تهران بگیرید!

هر جای ایران که باشید می‌توانید در 5 دقیقه با کمترین هزینه صاحب تلفن ثابت شرکتی تهران با امکانات سانترال مجازی، فکس اینترنتی، تلفن گویا، صندوق صوتی و منشی شوید.

 

در شرایط کنونی، مشکل اصلی کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ، افزایش تورم و هزینه‌هاست.  نوسانات اقتصادی سبب نابسامانی شده که ریسک آغاز یک کار اقتصادی را بالا می‌برد.

در این شرایط که قیمت اجاره محل و یا ابزارهای تولید رو به افزایش است، اجاره دفتر کار در تهران برای برخی کسب‌وکارها توجیه منطقی ندارد. کرونا هم مزید بر علت شده است که کسب و کارها به دنبال راهکارهای جایگزین باشند. 

اما کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ چگونه بدون دفتر کار می‌توانند در بازار به رقابت بپردازند؟ «دفتر کار مجازی» در پاسخ به این نیاز چند سالی است که در ایران آغاز به کار کرده و  شرکت دانش بنیان «دفتر شما» پیشگام ارائه خدمات دفاتر کار مجازی نظیر شماره تلفن ثابت شرکتی تهران، تلفن گویا و منشی مجازی در ایران است.

 

دفتر کار مجازی دقیقا چه کمکی به کسب و کارهای ایرانی می‌کند؟

یکی از دلایلی که کسب و کارهایی نظیر سایت‌های اینترنتی، فروشگاه‌های آنلاین، شرکت‌های خدماتی و ... اقدام به خرید یا اجاره دفترکار تهران می‌کنند، تشکیل تیم کاری و تمرکز بر ارتباطات رسمی و کاری خود است. اما معمولا اغلب این کسب و کارها مراجعه حضوری ندارند، آنها می‌توانند با استفاده از خدمات دفتر کار مجازی «دفتر شما» و بدون دفترکار با تمرکز بر دورکاری خود به فعالیت ادامه دهند.

اما سوالی که ممکن است پیش آید این است که چگونه بدون دفترکار می‌توان ارتباطات حرفه‌ای خود را با مشتریان حفظ کرد؟  

شرکت دانش بنیان «دفترشما» این مشکل را حل کرده و یک شماره تلفن ثابت شرکتی تهران، یک منشی حرفه‌ای که پاسخگوی تماس‌های شما باشد و یک تلفن گویا با پیام خوشامدگویی و منوهای متعدد با قابلیت دایورت تماس در اختیار قرار می‌دهد تا جلوه‌ی حرفه‌ای‌تری به کسب و کار بخشید

در واقع می‌توانید دفتر کار خود را پس داده و همه این امکانات را فقط در ۵ دقیقه از پورتال آنلاین دفتر شما تهیه کنید.

 

هر جای ایران هستید تلفن ثابت شرکتی تهران بگیرید!

 

چه کسانی می‌توانند از دفتر کار مجازی استفاده کنند؟

استارتاپ‌ها، مشاوران در حوزه‌های مختلف، فریلنسرها، عرضه‌کنندگان خدمات آنلاین، خرده‌فروشان اینترنتی و همچنین شرکت‌هایی که در شهرستان‌ها فعالیت می‌کنند از مشتریان عمده دفتر کار مجازی هستند.

بطور کلی هر شخص حقیقی یا حقوقی که می‌خواهد در بازار پایتخت حضور داشته باشد و به هر دلیلی امکان داشتن فضای دفترکار، استخدام منشی و داشتن خط ثابت شرکتی تهران را ندارد، می‌تواند از خدمات دفتر شما استفاده کند. چه یک استارتاپ تازه‌کار باشد، که ترجیح می‌دهد به‌جای اجاره دفتر و استخدام منشی سرمایه محدود خود را برای تبلیغات و برندسازی هزینه کند، چه یک تولیدکننده صنایع دستی در اصفهان باشد که می‌خواهد بدون واسطه و مستقیم در بازار پایتخت رقابت کند.

فریلنسرها از مشترکین عمده دفترشما هستند حالا چه کار گرافیکی انجام دهند چه تیزر تبلیغاتی و  فیلم سینمایی کسب و کار بسازند و چه یک عکاس باشند می‌توانند از این سیستم برای مدیریت تماس های خود استفاده کنند.

در شرایط فعلی بازار ایران، شرکت‌های رو به توسعه و یا قدیمی هم برای کاستن از هزینه‌ها رو به استفاده از خدمات دفتر کار مجازی آورده‌اند.

 

آیا دفتر مجازی یک تلفن اینترنتی است که به دفتر کار نیاز ندارد؟ فرق آن با سایر خطوط تلفن ثابت چیست؟

«دفتر شما» یک خط ثابت شرکتی تهران با پیش شماره ۲ در اختیار مشتریان خود می‌گذارد. عملا این خط هیچ تفاوتی با سایر خطوط تلفن ثابت ندارد و برای دریافت تماس‌ها نیازی به اینترنت یا هیچ سخت‌افزار و نرم‌افزاری نیست، اما مزیت آن این است که دیگر به محل فیزیکی یا دفتر کار در تهران نیاز نیست و هر جای ایران باشید می‌توانید از خدماتی که روی این خطوط ارائه می‌شود استفاده کنید.

در واقع از امتیاز یک خط تلفن ثابت تهران بهره‌مند شده‌اید اما تماس‌ها را روی شماره موبایل یا هر شماره دلخواه که مایل باشید دریافت می‌کنید.

 

سرویس تلفن گویای دفتر شما چه امکاناتی دارد؟

در سرویس تلفن‌گویای دفترشما، علاوه بر خط تلفن تهران، تمام امکانات یک سانترال حرفه‌ای ارائه می‌شود. نظیر پخش پیام خوش‌آمدگویی در ساعات مختلف روز، تعریف منو، داخلی و شماره‌هایی که مایلید تماس‌ها به آن‌ها دایورت شود.

خدمات متنوع دیگری نظیر فکس اینترنتی و صندوق صوتی نیز همراه این سرویس قابل ارائه است. همچنین گزارش کامل تماس‌ها و دقایق مصرفی به‌صورت آنلاین از طریق پورتال دفتر مجازی دفتر شما در دسترس است. هزینه بسته‌های تلفن گویا از کمتر از 50 هزار تومان در ماه شروع می‌شود و مشترکین براساس میزان تماس می‌توانند بسته مناسب خود را انتخاب و فعال کنند. در این سرویس هزینه دایورت به سراسر کشور برای مشترکین رایگان است.

 

هر جای ایران هستید تلفن ثابت شرکتی تهران بگیرید!

 

سرویس منشی مجازی دفتر شما چیست؟

در سرویس منشی مجازی دفتر شما، یک فرد حقیقی به صورت دورکار پاسخگوی تماس‌های شما خواهد بود. در واقع منشی مجازی اپراتوری حرفه‌ای است و بدون اینکه در محل شما حضور داشته باشد، تمامی تماس‌های کاری شما را براساس دستورالعملی که به او داده‌اید، مدیریت می‌کند و گزارش می‌دهد یا در صورت لزوم تماس را وصل می‌کند. 

با این سرویس عملا از استخدام منشی و هزینه‌های حقوق، بیمه و مزایا، اجاره دفتر کار و خریداری تجهیزات اداری بی‌نیاز می‌شوید.

دفترشما با فراهم کردن زیرساخت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری و به کارگیری منشی‌های مجرب، اولین شرکت ارائه‌دهنده خدمات منشی مجازی در ایران به شمار می‌رود و شرایطی را فراهم کرده تا هر کارآفرین بتواند با حداقل هزینه، یک منشی حرفه‌ای دورکار داشته باشد.

 

دو هفته به رایگان آزمایش کنید

خبر خوب اینکه شما می‌توانید ۱۵روز خدمات دفتر کار مجازی را به ‌صورت رایگان آزمایش کنید!

تنها کافی است با مراجعه به سایت دفتر شما به نشانی https://daftareshoma.com در ۵ دقیقه شماره ثابت تهران بگیرید و ۴ رقم آخر شماره تلفن را هم انتخاب کنید  و با جستجو در میان شماره‌ها شانس خود را برای گرفتن شماره رند یا دلخواه امتحان کنید

حتی می‌توانید با پرداخت هزینه بیشتر شماره رند یا  شش رقمی هم داشته باشید.

اگر در خصوص دریافت این خدمات سوالی دارید می توانید در روزهای کاری با شماره تلفن ۰۲۱۲۸۴۲۰ تماس بگیرید.

برچسب ها: دفتر کار مجازی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین