حذف خودکارِ پیام در واتس اپ

حذف خودکارِ پیام در واتس اپ

سخنگوی واتس‌اپ در گفتگو با بیزنس اینسایدر تایید کرد گروه کوچکی از کاربران درحال امتحان این قابلیت هستند و این سرویس پیام‌رسان امیدوار است قابلیت مذکور به‌زودی در سطح جهانی عرضه شود.
کد خبر: ۸۶۵۸۳
بازدید : ۸۹۹۲
۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۰۶:۲۵
حذف خودکار پیام در واتس اپ
 
پیام‌رسان واتس‌اپ درحال آماده‌سازی قابلیت حذف خودکار پیام‌ها تحت عنوان «پیام‌های محو شونده» است. واتس‌اپ آزمایش قابلیت پیام‌های محوشونده را رسما آغاز کرده است. با فعال شدن این قابلیت پیام‌های دریافتی و ارسالی پس از گذشت هفت روز حذف خواهند شد.
 
این قابلیت را می‌توان برای مکالمات شخصی یا مکالمات گروهی فعال یا غیرفعال کرد. سخنگوی واتس‌اپ در گفتگو با بیزنس اینسایدر تایید کرد گروه کوچکی از کاربران درحال امتحان این قابلیت هستند و این سرویس پیام‌رسان امیدوار است قابلیت مذکور به‌زودی در سطح جهانی عرضه شود.
 
طی این قابلیت، پیام‌های ریپلای شده و فورواردی حذف نمی‌شوند. این قابلیت در بسیاری از سرویس‌های پیام‌رسان دیگر شامل تلگرام و سیگنال هم وجود دارد و هر دو این سرویس‌ها تایم‌های کوتاه‌تری را عرضه کرده و برای کاربران امکان کنترل بیشتری روی مدت زمان حذف خودکار پیام‌ها فراهم می‌کنند.
 
براساس گزارش بیزنس اینسایدر، آزمایش پیام‌های محوشونده از سوی واتس‌اپ مثال دیگری از تلاش فیس‌بوک- شرکت مادر واتس‌اپ- برای کپی کردن قابلیتی است که توسط اسنپ چت محبوب شد. فیس بوک به دفعات در گذشته بابت این اقداماتش مورد انتقاد قرار گرفته است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین